| Çıktı gücü/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-5900MHz frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Verimlilik/% | %50 - %55 |
| Ürün türü | Sabit montaj yönlü panel anteni (drone karşı önlemi için uzmanlaşmıştır) |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Güçlendirilmiş ABS malzemesi + korozyon önleyici kaplama |
| Koruma seviyesi | IP65 (su geçirmez ve toz geçirmez) |
| El tasarımı | Antenin arkası el kullanımını destekler |
| Radyo Frekans Kablosu | Düşük - Kayıp Radyo Frekansı Bağlama Kablosu |
| Ürün türü | Sabit montaj yönlü panel anteni (drone karşı önlemi için uzmanlaşmıştır) |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Güçlendirilmiş ABS malzemesi + korozyon önleyici kaplama |
| Koruma seviyesi | IP65 (su geçirmez ve toz geçirmez) |
| El tasarımı | Antenin arkası el kullanımını destekler |
| Radyo Frekans Kablosu | Düşük - Kayıp Radyo Frekansı Bağlama Kablosu |
| Çalışma Gerilimi | DC7-20V |
|---|---|
| Çalışma akımı | 2.6A@12V |
| Çalışma ortam sıcaklığı | -10~65°C |
| Ağırlık | 70g (anten hariç) |
| Anahat boyutu | 74mm*38,5mm*24mm |
| Kanal Sayısı | 88CH |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 4900~6100MHz |
| Çıkış Gücü | 25mW, 500mW, 1W, 5W, 10W |
| Kontrol protokolü | IRC Tramp OSD parametre ayarını destekler |
| modülasyon tipi | FM frekans modülasyonu |
| Çıktı gücü/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-5900MHz frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ±0,1dB |
| Yeterlik/% | %50 ~%55 |