| Frekans Bandı Alma | 0~8 GHz |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 3~5 kilometre |
| Dayanıklılık | 20 saat |
| Yapısal boyutlar | 59*40*298mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ℃ ~ 55 ℃ |
| Temel Avantajlar | Çoğu anti-drone tabancasıyla uyumlu yerleşik tasarım; 900m-5.8 g tam frekans bantlarını kapsar (tek/ |
|---|---|
| Uyumlu cihazlar | Küçük ila büyük boyutlu anti-drone tabancalar (boyut/güce göre eşleştirilir) |
| Anahtar parametreler | Kazanç: 8-17DBI; Güç: 50W'ye düzenli; SMA-MALE Konnektörü; Dikey kutuplaşma |
| Tipik senaryolar | Düşük/orta-yoğunluk: devriye, doğal alan/fabrika alanı kontrolü; Yüksek Yoğunluk: Askeri Kısıtlı Ala |
| Kurulum ve Uyumluluk | Yerleşik kurulum yerden tasarruf sağlar; Universal Sma-Male konnektörü, düşük adaptasyon maliyeti |
| Çıktı gücü/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-5900MHz frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Verimlilik/% | %50 - %55 |
| Ürün türü | Açık Handheld yön paneli anteni (anti -drone için adanmış) |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | ABS Malzemesi (Kumlu Oksitlenmiş Siyah Buzlu İşlem) |
| Koruma seviyesi | IP65 su geçirmez |
| El tasarımı | Antenin arkası el kullanımını destekler |
| Radyo Frekans Kablosu | Düşük - Kayıp Radyo Frekansı Bağlama Kablosu |
| Çıktı gücü/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-5950MHz frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Verimlilik/% | %50 - %55 |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-2500MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-2550MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-5900MHz frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Verimlilik/% | %50 - %55 |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Frekans/MHz | 400-2550MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |