| Düz Zeminde Sürekli Yürüme Yükü | ≥10kg |
|---|---|
| Maksimum yürüme hızı | ≥1,5 m/sn |
| Sürekli Merdiven Yüksekliği | ≥20 cm |
| Tırmanma açısı | ≥30° |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C~+55°C |
| Frekans bantları | 915MHz (FCC) ve 868MHz (AB) |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 0,5W/1W/2W/5W/10W (Varsayılan fabrika ayarı: 5W) |
| yenileme hızı | 25Hz/50Hz/100Hz/200Hz |
| Akü Giriş Voltaj Aralığı | 5-8,4V (2S) |
| Dahili fan güç kaynağı | 5V |
| Güç Tüketimi | 8,4V, 2,3A @10W, 200Hz, 1:200 |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 0,5W/1W/2W/5W/10W (Varsayılan fabrika ayarı: 5W) |
| Anten Konnektörü | SMA |
| Ana kontrol ic'si | ESP32+LR1121, yedek çip olarak ESP8285 ile |
| Frekans bantları | 915MHz (FCC) ve 868MHz (AB) |