| Maksimum karşı önlem aralığı | ≤ 2 km |
|---|---|
| Yanıt Süresi | ≤ 3 s |
| Bant 1 Frekans / Güç | 430 - 440 MHz / 50W / 47 ± 1dBm |
| Bant 2 Frekans / Güç | 855 - 935 MHz / 50W / 47 ± 1dBm |
| Bant 3 Frekans / Güç | 1150 - 1300 MHz / 50W / 47 ± 1dBm |
| Maksimum karşı önlem aralığı | ≤ 2 km |
|---|---|
| Yanıt Süresi | ≤ 3 s |
| Bant 1 Frekans / Güç | 430 - 440 MHz / 50W / 47 ± 1dBm |
| Bant 2 Frekans / Güç | 855 - 935 MHz / 50W / 47 ± 1dBm |
| Bant 3 Frekans / Güç | 1150 - 1300 MHz / 50W / 47 ± 1dBm |
| Karşı önlem | - Frekans Bantları: 700–900MHz, 900–1100MHz, 1100–1300MHz, 1300-1500MHz, 1500–1700MHz, 2350–2500MHz, |
|---|---|
| Yapısal | - Sırt Çantası Boyutu: 415*190*483mm - Sırt Çantası Ağırlığı: 13.8kg (Ana Bilgisayar + Anten) - Pil |
| Ambalaj bilgileri | Kutu gereksinimlerinizi karşılıyor |
| Teslim süresi | 5 iş gününde |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yanıt Süresi | <10 s |
|---|---|
| Eşzamanlı hedefler | > 10 İHA |
| Frekans Toleransı | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Savunma yarıçapı | ≥ 5 km |
| Giriş gücü | AC 220 V / 50 Hz |
| Frekans bantları | 400 - 500MHz 、 500 - 700MHz 、 700 - 900MHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MHz 、 1300 - 1500MHz 、 1500 |
|---|---|
| Güç (grup başına) | 50W/47DBM |
| Özelleştirme | Frekans bantları ve güç gerektiği gibi özelleştirilebilir |
| Sırt çantası boyutu | 400*224*550mm |
| Sırt çantası ağırlığı (ana bilgisayar + anten) | 32kg |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-5900MHz frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥53dbm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Verimlilik/% | %50 - %55 |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Frekans/MHz | 100-6200MHz |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Frekans/MHz | 100-6000MHz arası frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50-%62 |
| Karşı önlem | - Frekans Bantları: 700–900MHz, 900–1100MHz, 1100–1300MHz, 1300-1500MHz, 1500–1700MHz, 2350–2500MHz, |
|---|---|
| Yapısal | - Sırt Çantası Boyutu: 415190483mm - Sırt Çantası Ağırlığı: 13.8kg (Ana Bilgisayar + Anten) - Pil Ka |
| Ambalaj bilgileri | Kutu gereksinimlerinizi karşılıyor |
| Teslim süresi | 5 iş gününde |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |