| Eşzamanlı hedefler | ≥35 İHA |
|---|---|
| Savunma yarıçapı | 1-3 km |
| Başarı oranı | % 99 |
| Frekans aralığı | 50MHz - 5.8GHz |
| En yüksek güç tüketimi | <1,500W (Bant sıkışma modu) 1.500W'da virgül eklendi |
| Bant 1 Frekans / Güç | 1520 - 1620 MHz ± 5 MHz 20 W |
|---|---|
| Bant 2 Frekans / Güç | 2400 - 2483 MHz ± 5 MHz 20 W |
| Bant 3 Frekans / Güç | 5200 - 5280 MHz ± 5 MHz 20 W |
| Bant 4 Frekans / Güç | 5725 - 5825 MHz ± 5 MHz 20 W |
| Boyutlar (L × W × H) | 367 mm × 114 mm × 64 mm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 1 | 433MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dbm |
|---|---|
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 2 | 900MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 3 | 1.2GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 4 | 1.5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 5 | 2.4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 1 | 433MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dbm |
|---|---|
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 2 | 900MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 3 | 1.2GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 4 | 1.5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 5 | 2.4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dbm |
| Algılama frekans bandı | 50MHz~6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 360 ° yatay olarak, eğim açısı> ± 45 ° |
| Tespit süresi | Anlık |
| Otomatik kalibrasyon yönü | Açı ölçüm doğruluğu ≤3 (RMS); Tek istasyon konumlandırma mesafesi ≤10km, Konumlandırma doğruluğu ≤10 |
| Karşı önlem mesafesi | 300m - 3000m |
| Çekirdek Karşı Önlem Yeteneği | Çok yönlü/yönlü iletim teknolojisi ile maksimum etkili sıkışma mesafesi 2000 metreye ulaşabilir (çev |
|---|---|
| Dayanıklılık ve dayanıklılık | Sağlam ve dayanıklı, düşme ve sıkıştırmaya dirençli askeri sınıf standartlarını benimsemek. |
| Notlar | Karşı önlem frekans bantları ve güç gereksinimlere göre özelleştirilebilir |
| Karşı önlem | Frekans Bantları: 700 - 900MHz, 900 - 1100MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 5700 |
| Yapısal | Sırt Çantası Boyutu: 415190483mm - Sırt Çantası Ağırlığı: 12.5kg (Ana Bilgisayar + Anten) - Pil Kapa |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 1 | 433MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dbm |
|---|---|
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 2 | 900MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 3 | 1.2GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 4 | 1.5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 5 | 2.4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dbm |
| Genel boyutlar (U×G×Y) | 430*224*650mm |
|---|---|
| Sırt çantası ağırlığı | 19kg |
| pil ömrü | 40-60 dk |
| ağırlığı ayarla | 25kg |
| Şarj modu | 29.4V şarj adaptörü |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 1 | 433MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dbm |
|---|---|
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 2 | 900MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 3 | 1.2GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 4 | 1.5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 5 | 2.4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dbm |
| İşlev | Uzaktan kumanda, navigasyon ve görüntü iletim sistemlerine müdahale ederek İHA'ları uzaklaştırma |
|---|---|
| Teknik Avantajlar | Uzun parazit mesafesine sahip yüksek etkili güç (kanal gücü) elde etmek için, güç çıkışının tek kana |
| Uygulama senaryoları | Büyük kamusal etkinliklerde (spor yarışmaları, konserler gibi) yetkisiz İHA uçuşlarının önlenmesi iç |
| Çalışma Gerilimi | 25.9 V |
| Pil enerjisi | ≥ 125 wh (5.000 mAh @ 25.9V) |