| قابلیت اندازه گیری اصلی | با استفاده از فناوری انتقال همه جانبه/جهت دار ، حداکثر فاصله موثر برای رسیدن به 2000 متر (بسته به مح |
|---|---|
| استقامت و دوام | محکم و بادوام ، اتخاذ استانداردهای ارتش - درجه ، مقاوم در برابر سقوط و فشرده سازی. |
| اظهارات | باندهای فرکانس ضد اندازه و قدرت را می توان با توجه به الزامات سفارشی سازی کرد |
| اندازه متقابل | باندهای فرکانس: 700 - 900 مگاهرتز ، 900 - 1100MHz ، 1450 - 1650MHz ، 2350 - 2500MHz ، 5150 - 5350MHz |
| ساختاری | اندازه کوله پشتی: 415190483mm - وزن کوله پشتی: 12.5 کیلوگرم (میزبان + آنتن) - ظرفیت باتری: 30AH - 65 |
| قابلیت اندازه گیری اصلی | با استفاده از فناوری انتقال همه جانبه/جهت دار ، حداکثر فاصله موثر برای رسیدن به 2000 متر (بسته به مح |
|---|---|
| استقامت و دوام | محکم و بادوام ، اتخاذ استانداردهای ارتش - درجه ، مقاوم در برابر سقوط و فشرده سازی. |
| اظهارات | باندهای فرکانس ضد اندازه و قدرت را می توان با توجه به الزامات سفارشی سازی کرد |
| اندازه متقابل | - باند فرکانس: 700 - 900 مگاهرتز ، 900 - 1100 مگاهرتز ، 1450 - 1650MHz ، 2350 - 2500MHz ، 5150 - 535 |
| ساختاری | - اندازه کوله پشتی: 415190483mm - وزن کوله پشتی: 12.5 کیلوگرم (میزبان + آنتن) - ظرفیت باتری: 30ah - |
| ابعاد کلی (L×W×H) | 430*224*650 میلی متر |
|---|---|
| وزن کوله پشتی | 19 کیلوگرم |
| عمر باتری | 40-60 دقیقه |
| وزن را تنظیم کنید | 25 کیلوگرم |
| حالت شارژ | آداپتور شارژ 29.4 ولت |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| جریان خروجی/a | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 100-6000 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥48.5dBm-50dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50٪ - 62٪ |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| فرکانس / مگاهرتز | پوشش Freguency از 400-2550 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| فرکانس / مگاهرتز | پوشش Freguency از 400-2500 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| باندهای فرکانس | 915 مگاهرتز (FCC) و 868 مگاهرتز (EU) |
|---|---|
| توان خروجی | 0.5W/1W/2W/5W/10W (تنظیم پیشفرض کارخانه: 5W) |
| نرخ تازه سازی | 25 هرتز / 50 هرتز / 100 هرتز / 200 هرتز |
| مصرف برق | 8.4 ولت، 2.3 آمپر@10 وات، 200 هرتز، 1:200 |
| رابط آنتن | SMA |
| ولتاژ کاری | DC 7-20 ولت |
|---|---|
| جریان کار | 2.6A@12V |
| دمای محیط کار | -10 ~ 65 ℃ |
| وزن | 70 گرم (به استثنای آنتن) |
| بعد طرح کلی | 74mm*38.5mm*24mm |