| Core Countermeasure Capaciteit | Met omnidirectionele/directionele transmissietechnologie kan de maximale effectieve jammingafstand 2 |
|---|---|
| Uithoudingsvermogen en duurzaamheid | Stevig en duurzaam, het aannemen van militaire normen, bestand tegen vallen en compressie. |
| Opmerkingen | Countermeasefrequentiebanden en stroom kunnen worden aangepast aan de vereisten |
| Tegenmaat | Frequentiebanden: 700 - 900 MHz, 900 - 1100MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 5700 |
| Structureel | Backpack Grootte: 415190483mm - Rugzak Gewicht: 12,5 kg (host + antenne) - Batterijcapaciteit: 30AH |
| Core Countermeasure Capaciteit | Met omnidirectionele/directionele transmissietechnologie kan de maximale effectieve jammingafstand 2 |
|---|---|
| Uithoudingsvermogen en duurzaamheid | Stevig en duurzaam, het aannemen van militaire normen, bestand tegen vallen en compressie. |
| Opmerkingen | Countermeasefrequentiebanden en stroom kunnen worden aangepast aan de vereisten |
| Tegenmaat | - Frequentiebanden: 700 - 900 MHz, 900 - 1100 MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 5 |
| Structureel | - Backpack Grootte: 415190483mm - Rugzakgewicht: 12,5 kg (host + antenne) - Batterijcapaciteit: 30Ah |
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 430*224*650mm |
|---|---|
| Gewicht rugzak | 19 kg |
| levensduur van de batterij | 40-60 minuten |
| Vastgesteld gewicht | 25 kg |
| Laadmodus | 29.4V oplaadadapter |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Uitgangsstroom/a | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-62% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Frequentie/MHz | Freguency dekking van 400-2550 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Frequentie/MHz | Freguency-dekking van 400-2500 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Frequentiebanden | 915 MHz (FCC) en 868 MHz (EU) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 0,5W/1W/2W/5W/10W (standaard fabrieksinstelling: 5W) |
| Vernieuwingsfrequentie | 25 Hz/50 Hz/100 Hz/200 Hz |
| Stroomverbruik | 8,4 V, 2,3 A bij 10 W, 200 Hz, 1:200 |
| Antenne -connector | SMA |
| Werkspanning | Gelijkstroom 7-20V |
|---|---|
| Werkende stroom | 2,6A bij 12V |
| Bedieningsomvangtemperatuur | -10 tot 65°C |
| Gewicht | 70g (exclusief de antenne) |
| Overzichtsdimensie | 74 mm * 38,5 mm * 24 mm |