| Frequentiebanden | 915 MHz (FCC) en 868 MHz (EU) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 0,5W/1W/2W/5W/10W (standaard fabrieksinstelling: 5W) |
| Vernieuwingsfrequentie | 25 Hz/50 Hz/100 Hz/200 Hz |
| Het voltagewaaier van de batterijinput | 5-8,4V (2S) |
| Ingebouwde ventilatorvoeding | 5V |
| Bereik | Straal ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Effecttijd | ≤ 5s |
| Frequentiebereik | 300 ~ 6000 MHz |
| Macht op tijd | 4 ~ 6 uur |
| Navigatiebedrog Koude starttijd | 150s |
| Bereik | Straal ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Effecttijd | ≤ 5s |
| Frequentiebereik | 300 ~ 6000 MHz |
| Macht op tijd | 4 ~ 6 uur |
| Navigatiebedrog Koude starttijd | 150s |
| Bereik | Straal ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Effecttijd | ≤ 5s |
| Frequentiebereik | 300 ~ 6000 MHz |
| Macht op tijd | 4 ~ 6 uur |
| Navigatiebedrog Koude starttijd | 150s |
| Frequentieband ontvangen | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 3~5 km |
| Uithoudingsvermogen | 20 uur |
| Structurele afmetingen | 59*40*298mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃~ 55℃ |
| Frequentieband ontvangen | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 3~5 km |
| Uithoudingsvermogen | 20 uur |
| Structurele afmetingen | 59*40*298mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃~ 55℃ |
| Frequentiebanden | 915 MHz (FCC) en 868 MHz (EU) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 0,5W/1W/2W/5W/10W (standaard fabrieksinstelling: 5W) |
| Vernieuwingsfrequentie | 25 Hz/50 Hz/100 Hz/200 Hz |
| Stroomverbruik | 8,4 V, 2,3 A bij 10 W, 200 Hz, 1:200 |
| Het voltagewaaier van de batterijinput | 5-8,4V (2S) |
| Reactietijd | < 10 s |
|---|---|
| Gelijktijdige doelen | > 10 UAV's |
| Frequentietolerantie | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Defensierradius | ≥ 5 km |
| Ingangsvermogen | AC 220 V / 50 Hz |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |