| Continue loopbelasting op vlakke grond | ≥ 10 kg |
|---|---|
| Maximale loopsnelheid | ≥1,5 m/s |
| Continue traphoogte | ≥20cm |
| Klimhoek | ≥30° |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C+55°C |
| Frequentiebanden | 915 MHz (FCC) en 868 MHz (EU) |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 0,5W/1W/2W/5W/10W (standaard fabrieksinstelling: 5W) |
| Vernieuwingsfrequentie | 25 Hz/50 Hz/100 Hz/200 Hz |
| Het voltagewaaier van de batterijinput | 5-8,4V (2S) |
| Ingebouwde ventilatorvoeding | 5V |
| Stroomverbruik | 8,4 V, 2,3 A bij 10 W, 200 Hz, 1:200 |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 0,5W/1W/2W/5W/10W (standaard fabrieksinstelling: 5W) |
| Antenne -connector | SMA |
| Hoofdbesturing | ESP32+LR1121, met ESP8285 als back-upchip |
| Frequentiebanden | 915 MHz (FCC) en 868 MHz (EU) |