| Frekans bantları | 915MHz (FCC) ve 868MHz (AB) |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 0,5W/1W/2W/5W/10W (Varsayılan fabrika ayarı: 5W) |
| yenileme hızı | 25Hz/50Hz/100Hz/200Hz |
| Akü Giriş Voltaj Aralığı | 5-8,4V (2S) |
| Dahili fan güç kaynağı | 5V |
| Menzil | Yarıçap ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Etki Süresi | ≤ 5s |
| Frekans aralığı | 300 ~ 6000MHz |
| Zamanında güç | 4 ~ 6 saat |
| Navigasyon Aldatma Soğuk Başlatma Zamanı | 150'ler |
| Menzil | Yarıçap ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Etki Süresi | ≤ 5s |
| Frekans aralığı | 300 ~ 6000MHz |
| Zamanında güç | 4 ~ 6 saat |
| Navigasyon Aldatma Soğuk Başlatma Zamanı | 150'ler |
| Menzil | Yarıçap ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Etki Süresi | ≤ 5s |
| Frekans aralığı | 300 ~ 6000MHz |
| Zamanında güç | 4 ~ 6 saat |
| Navigasyon Aldatma Soğuk Başlatma Zamanı | 150'ler |
| Frekans Bandı Alma | 0~8 GHz |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 3~5 kilometre |
| Dayanıklılık | 20 saat |
| Yapısal boyutlar | 59*40*298mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ℃ ~ 55 ℃ |
| Frekans Bandı Alma | 0~8 GHz |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 3~5 kilometre |
| Dayanıklılık | 20 saat |
| Yapısal boyutlar | 59*40*298mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ℃ ~ 55 ℃ |
| Frekans bantları | 915MHz (FCC) ve 868MHz (AB) |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 0,5W/1W/2W/5W/10W (Varsayılan fabrika ayarı: 5W) |
| yenileme hızı | 25Hz/50Hz/100Hz/200Hz |
| Güç Tüketimi | 8.4V,2.3A@10W,200Hz, 1:200 |
| Akü Giriş Voltaj Aralığı | 5-8,4V (2S) |
| Tepki süresi | <10 s |
|---|---|
| Eşzamanlı hedefler | > 10 İHA |
| Frekans Toleransı | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Savunma yarıçapı | ≥ 5 km |
| Giriş gücü | AC 220 V / 50 Hz |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-5900MHz frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Verimlilik/% | %50 - %55 |