| Frequency Bands | 915MHz (FCC) And 868MHz (EU) |
|---|---|
| Output Power | 0.5W/1W/2W/5W/10W (Default Factory Setting: 5W) |
| Refresh Rate | 25Hz/50Hz/100Hz/200Hz |
| Battery Input Voltage Range | 5-8.4V (2S) |
| Built-in Fan Power Supply | 5V |
| Range | Radius ≥ 1.5 Km |
|---|---|
| Effect Time | ≤ 5s |
| Frequency Range | 300 ~ 6000MHz |
| Power On Time | 4 ~ 6 Hours |
| Navigation Deception Cold Start Time | 150s |
| Range | Radius ≥ 1.5 Km |
|---|---|
| Effect Time | ≤ 5s |
| Frequency Range | 300 ~ 6000MHz |
| Power On Time | 4 ~ 6 Hours |
| Navigation Deception Cold Start Time | 150s |
| Range | Radius ≥ 1.5 Km |
|---|---|
| Effect Time | ≤ 5s |
| Frequency Range | 300 ~ 6000MHz |
| Power On Time | 4 ~ 6 Hours |
| Navigation Deception Cold Start Time | 150s |
| Receiving Frequency Band | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detection Distance | 3~5 Km |
| Endurance | 20h |
| Structural Dimensions | 59*40*298 Mm |
| Operating Temperature | -10℃~ 55℃ |
| Receiving Frequency Band | 0~8 GHz |
|---|---|
| Detection Distance | 3~5 Km |
| Endurance | 20h |
| Structural Dimensions | 59*40*298 Mm |
| Operating Temperature | -10℃~ 55℃ |
| Frequency Bands | 915MHz (FCC) And 868MHz (EU) |
|---|---|
| Output Power | 0.5W/1W/2W/5W/10W (Default Factory Setting: 5W) |
| Refresh Rate | 25Hz/50Hz/100Hz/200Hz |
| Power Consumption | 8.4V,2.3A@10W,200Hz, 1:200 |
| Battery Input Voltage Range | 5-8.4V (2S) |
| Response Time | < 10 S |
|---|---|
| Simultaneous Targets | > 10 UAVs |
| Frequency Tolerance | < ±2×10⁻⁶ |
| Defense Radius | ≥ 5 Km |
| Input Power | AC 220 V / 50 Hz |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 400-5900MHz |
| Output Power/dBm | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Eficiency/% | 50%-55% |