| Wymiary całkowite (dł. × szer. × wys.) | 415 × 190 × 483 mm |
|---|---|
| Całkowita waga systemu | 13,8 kg (obejmuje jednostkę hosta i anteny) |
| Max Runtime | 40 - 60 minut (zmienia się w zależności od trybu i intensywności) |
| Specyfikacja ładowarki | Wejście: 100-240 V AC, 50/60 Hz; Wyjście: 29,4 V DC |
| Notatka | Wszystkie pasma częstotliwości zagłuszania i poziomy mocy wyjściowej można w pełni dostosowywać, aby |
| Zaradczy | - Pasma częstotliwości: 700–900 MHz, 900–1100 MHz, 1100–1300 MHz, 1300–1500 MHz, 1500–1700 MHz, 2350 |
|---|---|
| Strukturalny | - Rozmiar plecaka: 415*190*483 mm - Waga plecaka: 13,8 kg (host + antena) - Pojemność baterii: 30AH |
| Szczegóły pakowania | Box spełnia Twoje wymagania |
| Czas dostawy | W 5 pracach pracy |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Pasma częstotliwości | 915 MHz (FCC) i 868 MHz (UE) |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 0,5 W/1 W/2 W/5 W/10 W (domyślne ustawienie fabryczne: 5 W) |
| Częstotliwość odświeżania | 25 Hz/50 Hz/100 Hz/200 Hz |
| Zużycie energii | 8,4 V, 2,3 A przy 10 W, 200 Hz, 1:200 |
| Złącze antenowe | SMA |
| Zdolność do środków zaradczych | Dzięki technologii transmisji do omnidireckiej/kierunkowej maksymalna skuteczna odległość zagłuszani |
|---|---|
| Wytrzymałość i trwałość | Solidne i trwałe, przyjmujące standardy wojskowe, odporne na upadek i kompresję. |
| Uwagi | Pasma częstotliwości i zasilanie środków zaradczych można dostosować zgodnie z wymaganiami |
| Zaradczy | - Pasma częstotliwości: 700 - 900 MHz, 900 - 1100 MHz, 1450 - 1650 MHz, 2350 - 2500 MHz, 5150 - 5350 |
| Strukturalny | - Rozmiar plecaka: 415190483 mm - Waga plecaka: 12,5 kg (host + antena) - Pojemność baterii: 30AH - |
| Pasma częstotliwości | 400 - 500 MHz 、 500 - 700 MHz 、 700 - 900 MHz 、 900 - 1100 MHz 、 1100 - 1300 MHz 、 1300 - 1500 MHz 、 |
|---|---|
| Power (na pasek) | 50 W/47DBM |
| Dostosowywanie | Pasma częstotliwości i moc można dostosować zgodnie z wymaganiami |
| Rozmiar plecaka | 400*224*550 mm |
| Waga plecaka (host + antena) | 32 kg |
| Zdolność do środków zaradczych | Dokładnie zarzuca główne pasma częstotliwości UAV (GPS L1/L2/L5, Glonass, Galileo, Beidou; 2,4 GHz, |
|---|---|
| Wymiary całkowite (dł. × szer. × wys.) | 415 × 190 × 483 mm |
| Całkowita waga systemu | 12,5 kg (obejmuje jednostkę hosta i anteny) |
| Energia baterii (typowa) | ~ 1100 - 2400 WH (np. 30-65 AH @ 36V nominalny) |
| Max Runtime | 40 - 60 minut (zmienia się w zależności od trybu i intensywności) |
| Pasma częstotliwości przeciwdziałania | 400 - 500 MHz 、 500 - 700 MHz 、 700 - 900 MHz 、 900 - 1100 MHz 、 1100 - 1300 MHz 、 1300 - 1500 MHz 、 |
|---|---|
| Moc przeciwdziałania (na pasek) | 50 W/47DBM |
| Dostosowywanie środków zaradczych | Pasma częstotliwości i moc można dostosować zgodnie z wymaganiami |
| Rozmiar plecaka | 415*190*483 mm |
| Waga plecaka (host + antena) | 13,8 kg |
| Zaradczy | - Pasma częstotliwości: 700–900 MHz, 900–1100 MHz, 1100–1300 MHz, 1300–1500 MHz, 1500–1700 MHz, 2350 |
|---|---|
| Strukturalny | - Rozmiar plecaka: 415190483 mm - Waga plecaka: 13,8 kg (host + antena) - Pojemność baterii: 30AH - |
| Szczegóły pakowania | Box spełnia Twoje wymagania |
| Czas dostawy | W 5 pracach pracy |
| Zasady płatności | L/C, T/T. |
| Moc wyjściowa/w | ≥150 W-200 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | zasięg częstotliwości od 400-5900 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Wydajność/% | 50%-55% |
| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość/MHz | Zakres freguencji od 400-2550 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |