| Ciągłe obciążenie podczas chodzenia po płaskim terenie | ≥10kg |
|---|---|
| Maksymalna prędkość chodzenia | ≥1,5 m/s |
| Ciągła wysokość schodów | ≥20cm |
| Kąt wspinaczki | ≥30° |
| Zakres temperatury roboczej | -20℃~+55℃ |
| Pasma częstotliwości | 915 MHz (FCC) i 868 MHz (UE) |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 0,5 W/1 W/2 W/5 W/10 W (domyślne ustawienie fabryczne: 5 W) |
| Częstotliwość odświeżania | 25 Hz/50 Hz/100 Hz/200 Hz |
| Zakres napięcia wejściowego baterii | 5–8,4 V (2 s) |
| Wbudowany zasilacz wentylatora | 5 V |
| Zużycie energii | 8,4 V, 2,3 A przy 10 W, 200 Hz, 1:200 |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 0,5 W/1 W/2 W/5 W/10 W (domyślne ustawienie fabryczne: 5 W) |
| Złącze antenowe | SMA |
| Główny układ sterowania | ESP32+LR1121, z ESP8285 jako układem zapasowym |
| Pasma częstotliwości | 915 MHz (FCC) i 868 MHz (UE) |