| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość/MHz | Zakres freguencji od 400-2500 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Moc wyjściowa/w | ≥150 W-200 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | zasięg częstotliwości od 400-5900 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Wydajność/% | 50%-55% |
| Pasma częstotliwości | 400 - 500 MHz 、 500 - 700 MHz 、 700 - 900 MHz 、 900 - 1100 MHz 、 1100 - 1300 MHz 、 1300 - 1500 MHz 、 |
|---|---|
| Power (na pasek) | 50 W/47DBM |
| Dostosowywanie | Pasma częstotliwości i moc można dostosować zgodnie z wymaganiami |
| Rozmiar plecaka | 400*224*550 mm |
| Waga plecaka (host + antena) | 32 kg |
| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | pokrycie freguencji od 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Moc wyjściowa/w | ≥70 W-100 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | zasięg częstotliwości od 100-6000 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-62% |
| Moc wyjściowa/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Zdolność do środków zaradczych | Dokładnie zarzuca główne pasma częstotliwości UAV (GPS L1/L2/L5, Glonass, Galileo, Beidou; 2,4 GHz, |
|---|---|
| Wymiary całkowite (dł. × szer. × wys.) | 415 × 190 × 483 mm |
| Całkowita waga systemu | 12,5 kg (obejmuje jednostkę hosta i anteny) |
| Energia baterii (typowa) | ~ 1100 - 2400 WH (np. 30-65 AH @ 36V nominalny) |
| Max Runtime | 40 - 60 minut (zmienia się w zależności od trybu i intensywności) |
| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | pokrycie freguencji od 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | Zakres freguencji od 400-2500 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | 50%-65% |
| Rozmiar/(mm) | 120*50*18,8 |
| Maksymalny zakres środków zaradczych | ≤ 2 km |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | ≤ 3 s |
| Pasmo 1 Częstotliwość / moc | 430 - 440 MHz / 50 W / 47 ± 1dBm |
| Pasmo 2 Częstotliwość / moc | 855 - 935 MHz / 50 W / 47 ± 1dBm |
| Pasmo 3 Częstotliwość / moc | 1150 - 1300 MHz / 50 W / 47 ± 1dBm |