| Zakres | Promień ≥ 1,5 km |
|---|---|
| Czas efektu | ≤ 5s |
| Zakres częstotliwości | 300 ~ 6000 MHz |
| Moc na czas | 4 ~ 6 godzin |
| Oszustwo nawigacji Czas zimnego startu | 150 |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 0 ~ 8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 3~5 km |
| Wytrzymałość | 20h |
| Wymiary strukturalne | 59*40*298mm |
| Temperatura pracy | -10℃ ~ 55℃ |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 0 ~ 8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 3~5 km |
| Wytrzymałość | 20h |
| Wymiary strukturalne | 59*40*298mm |
| Temperatura pracy | -10℃ ~ 55℃ |
| Średnica ciała | 76 mm |
|---|---|
| Waga startu | 980 g |
| Masa ładunku użytecznego | 300 g |
| Prędkość lotu | 20 m/s |
| Wytrzymałość | 15 minut |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 0 ~ 8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 3~5 km |
| Wytrzymałość | 20h |
| Wymiary strukturalne | 59*40*298mm |
| Temperatura pracy | -10℃ ~ 55℃ |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 300 MHz-6200MHz |
|---|---|
| Zakres wykrywania | Do 1KM |
| Żywotność baterii | ≥ 6 godzin (z pojedynczą baterią) |
| Wymiary (L × W × H) | ≤ 135 mm × 60 mm × 35 mm (gospodarz, z wyłączeniem anteny) |
| Waga | ≤ 500 g (w tym pojedyncza bateria) |
| Średnica ciała | 76 mm |
|---|---|
| Waga startu | 980 g |
| Masa ładunku użytecznego | 300 g |
| Prędkość lotu | 20 m/s |
| Wytrzymałość | 15 minut |
| Średnica ciała | 76 mm |
|---|---|
| Waga startu | 980 g |
| Masa ładunku użytecznego | 300 g |
| Prędkość lotu | 20 m/s |
| Wytrzymałość | 15 minut |
| Wymiary całkowite (dł. × szer. × wys.) | 430*224*650mm |
|---|---|
| Waga plecaka | 19 kg |
| żywotność baterii | 40-60min |
| Ustaw wagę | 25 kg |
| Tryb ładowania | 29,4 V Adapter ładujący |
| Czas reakcji | <10 s |
|---|---|
| Jednoczesne cele | > 10 UAV |
| Tolerancja częstotliwości | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Promień obrony | ≥ 5 km |
| Moc wejściowa | AC 220 V / 50 Hz |