| Funkcjonować | Ingerenuje systemy zdalnego sterowania, nawigacji i transmisji obrazu UAV w celu osiągnięcia takich |
|---|---|
| Scenariusze aplikacji | Można go używać, aby zapobiec nieautoryzowanym lotom UAV w wydarzeniach publicznych na dużą skalę (t |
| Wykryte typy sygnałów | Sygnały transmisji danych UAV Sygnały UAV oparte na Wi-Fi Sygnały UAV oparte na Wi-Fi |
| Pasmo częstotliwości wykrywania | 50 MHz - 6 GHz |
| Dokładność pomiaru kąta (tryb AOA) | <3 ° RMS |
| Moc wyjściowa/w | ≥150 W-200 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | zasięg częstotliwości od 400-5900 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Wydajność/% | 50%-55% |
| Moc wyjściowa/w | ≥150 W-200 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | zasięg częstotliwości od 400-5900 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Moc płaskość/ dB | ±0,1dB |
| Prąd wyjściowy/a | <3,3a |
| System operacyjny | System Phased Array (mechaniczny skan azymutu + elektroniczny skan wysokości) / Doppler pulsacyjny |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości roboczej | Pasmo X. |
| Zakres | ≥8,0 km |
| Zakres azimutów | 360° |
| Pokrycie wysokości | ≥40° |
| Pasma częstotliwości | 915 MHz (FCC) i 868 MHz (UE) |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 0,5 W/1 W/2 W/5 W/10 W (domyślne ustawienie fabryczne: 5 W) |
| Częstotliwość odświeżania | 25 Hz/50 Hz/100 Hz/200 Hz |
| Zakres napięcia wejściowego baterii | 5–8,4 V (2 s) |
| Wbudowany zasilacz wentylatora | 5 V |
| napięcie robocze | Napięcie stałe 7-20 V |
|---|---|
| Prąd roboczy | 2,6 A przy 12 V |
| Operacyjna temperatura otoczenia | -10 ~ 65 ℃ |
| Waga | 70g (bez anteny) |
| Wymiar konturowy | 74 mm * 38,5 mm * 24 mm |
| Pasma częstotliwości | 915 MHz (FCC) i 868 MHz (UE) |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 0,5 W/1 W/2 W/5 W/10 W (domyślne ustawienie fabryczne: 5 W) |
| Częstotliwość odświeżania | 25 Hz/50 Hz/100 Hz/200 Hz |
| Zużycie energii | 8,4 V, 2,3 A przy 10 W, 200 Hz, 1:200 |
| Zakres napięcia wejściowego baterii | 5–8,4 V (2 s) |
| Pasmo częstotliwości wykrywania | 300MHz 6GHz |
|---|---|
| Zakładanie częstotliwości | 300MHz 6GHz |
| Odległość wykrywania | ≥2 km (Sprzęt i dron mają względną linię wzroku) |
| Odległość zagłuszania | ≥800 m (stosunek suchości 2,5:1, sprzęt i pilot mają względną linię wzroku) |
| Temperatura otoczenia | -40 ℃ ~ 55 ℃ ± 2 ℃ |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 0 ~ 8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 3~5 km |
| Wytrzymałość | 20h |
| Wymiary strukturalne | 59*40*298mm |
| Temperatura pracy | -10℃ ~ 55℃ |
| Otrzymanie pasma częstotliwości | 0 ~ 8 GHz |
|---|---|
| Odległość wykrywania | 3~5 km |
| Wytrzymałość | 20h |
| Wymiary strukturalne | 59*40*298mm |
| Temperatura pracy | -10℃ ~ 55℃ |