| Ισχύς εξόδου/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 400-5900MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-55% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Ρεύμα εξόδου/α | 50%-65% |
| Τάσεις συχνότητας αντιμέτρησης | 400 - 500MHz 、 500 - 700MHz 、 700 - 900MHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MHz 、 1300 - 1500MHz 、 1500 |
|---|---|
| Αντίστροφη δύναμη (ανά ζώνη) | 50W/47DBM |
| Προσαρμογή αντίμεσης | Οι ζώνες συχνοτήτων και η ισχύς μπορούν να προσαρμοστούν όπως απαιτείται |
| Μέγεθος τσάντας | 415*190*483mm |
| Βάρος σακιδίου (κεντρικός υπολογιστής + κεραία) | 130,8 κιλά |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 100-6000 MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%~ 55% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα/MHz | 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 100-6000 MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ±0,1 dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-62% |
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | 415 × 190 × 483 mm |
|---|---|
| Συνολικό βάρος συστήματος | 16,8 kg (περιλαμβάνει μονάδα υποδοχής και κεραίες) |
| Μέγιστος χρόνος εκτέλεσης | 40 - 60 λεπτά (ποικίλλει ανάλογα με τη λειτουργία και την ένταση του μπλοκάρισμα) |
| Προδιαγραφές φορτιστή | Είσοδος: 100-240V AC, 50/60Hz. Έξοδος: 29.4V DC |
| Σημείωμα | Όλες οι ζώνες συχνοτήτων εμπλοκής και τα επίπεδα ισχύος εξόδου είναι πλήρως προσαρμόσιμα για την κάλ |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 100-6000 MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-62% |