| Output Power/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 400-5900MHz |
| Output Power/dBm | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Eficiency/% | 50%-55% |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Output Current/A | 50%-65% |
| Countermeasure Frequency Bands | 400 - 500MHz、500 - 700MHz、700 - 900MHz、900 - 1100MHz、1100 - 1300MHz、1300 - 1500MHz、1500 - 1700MHz、2350 - 2500MHz、5150 - 5350MHz、5700 - 5950MHz |
|---|---|
| Countermeasure Power (per Band) | 50W/47dbm |
| Countermeasure Customization | Frequency Bands And Power Can Be Customized As Required |
| Backpack Size | 415*190*483mm |
| Backpack Weight (host + Antenna) | 13.8kg |
| Output Power/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6000MHz |
| Output Power/dBm | ≥48.5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%~55% |
| Output Power/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-48.5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-48.5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Frequency/MHz | 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-48.5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6000MHz |
| Output Power/dBm | ≥48.5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ±0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-62% |
| Overall Dimensions (L×W×H) | 415 × 190 × 483 Mm |
|---|---|
| Total System Weight | 16.8 Kg (includes Host Unit And Antennas) |
| Max Runtime | 40 - 60 Minutes (varies With Jamming Mode And Intensity) |
| Charger Specification | Input: 100-240V AC, 50/60Hz; Output: 29.4V DC |
| Note | All Jamming Frequency Bands And Output Power Levels Are Fully Customizable To Meet Specific Operational Requirements. |
| Output Power/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6000MHz |
| Output Power/dBm | ≥48.5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-62% |