| Συνεχές βάδισμα σε επίπεδο έδαφος | ≥10kg |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα περπατήματος | ≥1,5 m/s |
| Συνεχές ύψος σκάλας | ≥20 cm |
| Γωνιά αναρρίχησης | ≥30° |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C+55°C |
| Ζώνες συχνοτήτων | 915MHz (FCC) και 868MHz (ΕΕ) |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 0,5W/1W/2W/5W/10W (Προεπιλεγμένη εργοστασιακή ρύθμιση: 5W) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 25Hz/50Hz/100Hz/200Hz |
| Σειρά τάσης εισαγωγής μπαταριών | 5-8,4V (2S) |
| Ενσωματωμένο τροφοδοτικό ανεμιστήρα | 5V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 8,4V, 2,3A @10W, 200Hz, 1:200 |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 0,5W/1W/2W/5W/10W (Προεπιλεγμένη εργοστασιακή ρύθμιση: 5W) |
| Σύνδεσμος κεραίας | Σμεριή |
| Κύριο ελεγκτικό σύστημα | ESP32+LR1121, με το ESP8285 ως back-up chip |
| Ζώνες συχνοτήτων | 915MHz (FCC) και 868MHz (ΕΕ) |