| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Uitgangsstroom/a | 50%-65% |
| Frequentiebanden voor tegenmaatregelen | 400 - 500mHz 、 500 - 700mHz 、 700 - 900mHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MHz 、 1300 - 1500MHz 、 1500 |
|---|---|
| Tegenmaatregel (per band) | 50W/47DBM |
| Aanpassing tegen meetmaatregel | Frequentiebanden en kracht kunnen worden aangepast zoals vereist |
| Rucksackmaat | 415*190*483mm |
| Rugzakgewicht (gastheer + antenne) | 13.8kg |
| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%~ 55% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Frequentie/MHz | 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ± 0,1 dB |
| Efficiëntie/% | 50%-62% |
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 415 × 190 × 483 mm |
|---|---|
| Totaal systeemgewicht | 16,8 kg (inclusief hostunit en antennes) |
| Maximale looptijd | 40 - 60 minuten (varieert met de jammemodus en intensiteit) |
| Specificatie van de laadmachine | Input: 100-240V AC, 50/60Hz; Uitgang: 29.4V DC |
| Opmerking | Alle jammingfrequentiebanden en uitvoervermogensniveaus zijn volledig aanpasbaar om aan specifieke o |
| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-62% |