| Çıktı gücü/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-5900MHz frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Verimlilik/% | %50 - %55 |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Çıktı Akımı/A | %50 - %65 |
| Karşı Tedbir Frekans Bantları | 400 - 500MHz 、 500 - 700MHz 、 700 - 900MHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MHz 、 1300 - 1500MHz 、 1500 |
|---|---|
| Karşı önlem gücü (bant başına) | 50W/47DBM |
| Karşı Anlaşma Özelleştirme | Frekans bantları ve güç gerektiği gibi özelleştirilebilir |
| Sırt çantası boyutu | 415*190*483mm |
| Sırt çantası ağırlığı (ana bilgisayar + anten) | 13.8kg |
| Çıktı gücü/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6000MHz arası frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 ~%55 |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Frekans/MHz | 100-6200MHz |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6000MHz arası frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ±0,1dB |
| Yeterlik/% | %50-%62 |
| Genel boyutlar (U×G×Y) | 415 × 190 × 483 mm |
|---|---|
| Toplam sistem ağırlığı | 16,8 kg (ana ünite ve antenler dahil) |
| Maksimum Çalışma Zamanı | 40 - 60 dakika (sıkışma modu ve yoğunluğuna göre değişir) |
| Şarj Cihazı Spesifikasyonu | Giriş: 100-240V AC, 50/60Hz; Çıktı: 29.4V DC |
| Not | Tüm sıkışma frekans bantları ve çıkış gücü seviyeleri, belirli operasyonel gereksinimleri karşılamak |
| Çıktı gücü/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6000MHz arası frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50-%62 |