| Algemene afmetingen (L × W × H) | 487*190*367mm |
|---|---|
| Totaal systeemgewicht | 15,8 kg (inclusief hostunit en antennes) |
| Maximale looptijd | 40 - 60 minuten (varieert met de jammemodus en intensiteit) |
| Opmerking | Alle jammingfrequentiebanden en uitvoervermogensniveaus zijn volledig aanpasbaar om aan specifieke o |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | Freguency-dekking van 400-2500 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Core Countermeasure Capaciteit | Precies Jams Mainstream Global UAV -frequentiebanden (GPS L1/L2/L5, Glonass, Galileo, Beidou; 2.4GHz |
|---|---|
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 415 × 190 × 483 mm |
| Totaal systeemgewicht | 12,5 kg (inclusief host -eenheid en antennes) |
| Batterijcapaciteit | 30AH-65AH |
| Maximale looptijd | 40 - 60 minuten (varieert met de jammemodus en intensiteit) |
| Ladingcapaciteit | 0.5-1kg |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP 45 |
| Maximale niveausnelheid | 200 km/u (≈55 m/s) |
| Maximaal startgewicht | ≤2 kg |
| Maximale vluchtsnelheid | 300 km/u |
| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Frequentie/MHz | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-62% |
| Detectiefrequentieband | 50 MHz tot 6 GHz |
|---|---|
| Detectiebereik | 360 ° horizontaal, steekhoek> ± 45 ° |
| Detectietijd | Onmiddellijk |
| Automatische kalibratierichting | Nauwkeurigheid hoekmeting ≤3 (RMS); Positioneringsafstand op één station ≤10 km, positioneringsnauwk |
| Tegenmaatregelafstand | 300m - 3000m |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Productnaam | Drone Jammer, RF Power -versterker voor signaal Jammer, Anti Signal Jammer, GPRS Signal Jammer -vers |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Maat | 700*420*497 (mm) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Productnaam | Drone Jammer, RF Power -versterker voor signaal Jammer, Anti Signal Jammer, GPRS Signal Jammer -vers |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Maat | 700*420*497 (mm) |
| Producttype | Fixed-mount directionele paneelantenne (gespecialiseerd voor drone-tegenmaatregel) |
|---|---|
| Schaalmateriaal | Versterkte ABS-materiaal + anti-corrosiecoating |
| Beschermingsniveau | IP65 (waterdicht en stofvrij) |
| Handheld ontwerp | De achterkant van de antenne ondersteunt het gebruik van de hand |
| Radiofrequentiekabels | Laag - verlies radiofrequentie aansluitende kabel |
| Producttype | Fixed-mount directionele paneelantenne (gespecialiseerd voor drone-tegenmaatregel) |
|---|---|
| Schaalmateriaal | Versterkte ABS-materiaal + anti-corrosiecoating |
| Beschermingsniveau | IP65 (waterdicht en stofvrij) |
| Handheld ontwerp | De achterkant van de antenne ondersteunt het gebruik van de hand |
| Radiofrequentiekabels | Laag - verlies radiofrequentie aansluitende kabel |