| Core Countermeasure Capaciteit | Met omnidirectionele/directionele transmissietechnologie kan de maximale effectieve jammingafstand 2 |
|---|---|
| Uithoudingsvermogen en duurzaamheid | Stevig en duurzaam, het aannemen van militaire normen, bestand tegen vallen en compressie. |
| Opmerkingen | Countermeasefrequentiebanden en stroom kunnen worden aangepast aan de vereisten |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |
| Levertijd | In 5 werkdag |
| Gelijktijdige doelen | ≥35 UAV's |
|---|---|
| Defensierradius | 1–3 km |
| Succestarief | 99% |
| Frequentiebereik | 50 MHz - 5,8 GHz |
| Piekvermogen | <1.500 W (Band Jamming -modus) voegde komma toe in 1500 W |
| Core Countermeasure Capaciteit | Precies Jams Mainstream Global UAV -frequentiebanden (GPS L1/L2/L5, Glonass, Galileo, Beidou; 2.4GHz |
|---|---|
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 415 × 190 × 483 mm |
| Totaal systeemgewicht | 12,5 kg (inclusief host -eenheid en antennes) |
| Batterijenergie (typisch) | ~ 1.100 - 2.400 WH (bijv. 30-65 AH @ 36V Nominal) |
| Maximale looptijd | 40 - 60 minuten (varieert met de jammemodus en intensiteit) |
| Gelijktijdige doelen | ≥35 UAV's |
|---|---|
| Defensierradius | 1–3 km |
| Succestarief | 99% |
| Frequentiebereik | 50 MHz - 5,8 GHz |
| Piekvermogen | <1.500 W (Band Jamming -modus) voegde komma toe in 1500 W |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | Freguency dekking van 400-2550 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Frequentiebereik | 50 MHz - 5,8 GHz |
|---|---|
| Detectieafstand | ≥5 km (omgevingafhankelijk); ≥2 km voor vooraf geladen UAV-modellen in open gebieden |
| Bandbreedte in realtime | 160 MHz |
| Accuraatheid in de verte | ≤10% van het bereik (R) |
| Horizontale dekking | 0–360 ° |
| Algemene afmetingen (L x W x H) | 415*190*483mm |
|---|---|
| Totaal systeemgewicht | 16,8 kg (host + antenne) |
| Max runtime op batterij | 40 - 60 minuten (varieert met de jammingsintensiteit en de operationele modus) |
| Laadspecificatie | 29,4V DC-uitgangsadapter |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 1 | 433 MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dbm |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 2 | 900 MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 3 | 1,2 GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 4 | 1,5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en vermogen 5 | 2,4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 1 | 433 MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dbm |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 2 | 900 MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 3 | 1,2 GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en kracht 4 | 1,5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dbm |
| Bedrijfsfrequentiebanden en vermogen 5 | 2,4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dbm |
| Efficiënte blokkerende waaier | 800 - 1500 m (typisch. Varieert met dronemodel en omgeving) |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 25.9 V |
| Batterijenergie | ≥ 125 WH (5.000 mAh @ 25,9V) |
| Afmetingen van eenheid (L × W × H) | 700 × 300 × 150 mm |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |