| Genel boyutlar (U×G×Y) | 487*190*367mm |
|---|---|
| Toplam sistem ağırlığı | 15,8 kg (ana ünite ve antenler dahil) |
| Maksimum Çalışma Zamanı | 40 - 60 dakika (sıkışma modu ve yoğunluğuna göre değişir) |
| Not | Tüm sıkışma frekans bantları ve çıkış gücü seviyeleri, belirli operasyonel gereksinimleri karşılamak |
| Ambalaj bilgileri | Kutu gereksinimlerinizi karşılıyor |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-2500MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çekirdek Karşı Önlem Yeteneği | Ana küresel İHA frekans bantlarını (GPS L1/L2/L5, GLONASS, GALILEO, BEIDO; 2.4GHz, 5.8GHz, ISM: 433M |
|---|---|
| Genel boyutlar (U×G×Y) | 415 × 190 × 483 mm |
| Toplam sistem ağırlığı | 12.5 kg (ana bilgisayar birimi ve antenler içerir) |
| Akü kapasitesi | 30AH-65AH |
| Maksimum Çalışma Zamanı | 40 - 60 dakika (sıkışma modu ve yoğunluğuna göre değişir) |
| Yük kapasitesi | 0,5-1kg |
|---|---|
| Koruma Seviyesi | IP 45 |
| Maksimum Seviye Hızı | 200 km/saat (≈55 m/s) |
| Maksimum Kalkış Ağırlığı | ≤2 kg |
| Maksimum uçuş hızı | 300km/saat |
| Çıktı gücü/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Frekans/MHz | 100-6000MHz arası frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50-%62 |
| Algılama frekans bandı | 50MHz~6GHz |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 360 ° yatay olarak, eğim açısı> ± 45 ° |
| Tespit süresi | Anlık |
| Otomatik kalibrasyon yönü | Açı ölçüm doğruluğu ≤3 (RMS); Tek istasyon konumlandırma mesafesi ≤10km, Konumlandırma doğruluğu ≤10 |
| Karşı önlem mesafesi | 300m - 3000m |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Ürün adı | Drone Jammer, Sinyal Jammer için RF Güç Amplifikatörü, Anti Sinyal Jammer, GPRS Sinyal Jammer Amplif |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Boyut | 700*420*497 (mm) |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Ürün adı | Drone Jammer, Sinyal Jammer için RF Güç Amplifikatörü, Anti Sinyal Jammer, GPRS Sinyal Jammer Amplif |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Boyut | 700*420*497 (mm) |
| Ürün türü | Sabit montaj yönlü panel anteni (drone karşı önlemi için uzmanlaşmıştır) |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Güçlendirilmiş ABS malzemesi + korozyon önleyici kaplama |
| Koruma seviyesi | IP65 (su geçirmez ve toz geçirmez) |
| El tasarımı | Antenin arkası el kullanımını destekler |
| Radyo Frekans Kablosu | Düşük - Kayıp Radyo Frekansı Bağlama Kablosu |
| Ürün türü | Sabit montaj yönlü panel anteni (drone karşı önlemi için uzmanlaşmıştır) |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Güçlendirilmiş ABS malzemesi + korozyon önleyici kaplama |
| Koruma seviyesi | IP65 (su geçirmez ve toz geçirmez) |
| El tasarımı | Antenin arkası el kullanımını destekler |
| Radyo Frekans Kablosu | Düşük - Kayıp Radyo Frekansı Bağlama Kablosu |