| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 100-6000 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥48.5dBm-50dBm |
| صافی قدرت/ db | ± 0.1dB |
| کارایی/٪ | 50٪ - 62٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 400-5900 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/% | 50%-55% |
| نوع محصول | آنتن پانل جهت دار ثابت (تخصصی برای اندازه گیری هواپیماهای بدون سرنشین) |
|---|---|
| ماده پوسته | مواد ABS تقویت شده + پوشش ضد خوردگی |
| سطح حفاظت | IP65 (ضد آب و ضد گرد و غبار) |
| طراحی دستی | پشت آنتن از استفاده دستی پشتیبانی می کند |
| کابل فرکانس رادیویی | کابل اتصال فرکانس رادیویی کم از دست رفته |
| نوع محصول | آنتن پانل جهت دار ثابت (تخصصی برای اندازه گیری هواپیماهای بدون سرنشین) |
|---|---|
| ماده پوسته | مواد ABS تقویت شده + پوشش ضد خوردگی |
| سطح حفاظت | IP65 (ضد آب و ضد گرد و غبار) |
| طراحی دستی | پشت آنتن از استفاده دستی پشتیبانی می کند |
| کابل فرکانس رادیویی | کابل اتصال فرکانس رادیویی کم از دست رفته |
| قدرت خروجی/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 400-5900 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| صافی قدرت/ db | ± 0.1dB |
| کارایی/٪ | 50 ٪ ~ 55 ٪ |