| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| باندهای فرکانس | 915 مگاهرتز (FCC) و 868 مگاهرتز (EU) |
|---|---|
| توان خروجی | 0.5W/1W/2W/5W/10W (تنظیم پیشفرض کارخانه: 5W) |
| نرخ تازه سازی | 25 هرتز / 50 هرتز / 100 هرتز / 200 هرتز |
| محدوده ولتاژ ورودی باتری | 5-8.4 ولت (2S) |
| منبع تغذیه فن داخلی | 5 ولت |
| مصرف برق | 8.4 ولت، 2.3 آمپر @ 10 وات، 200 هرتز، 1:200 |
|---|---|
| توان خروجی | 0.5W/1W/2W/5W/10W (تنظیم پیشفرض کارخانه: 5W) |
| رابط آنتن | SMA |
| آی سی کنترل اصلی | ESP32 + LR1121، با ESP8285 به عنوان تراشه پشتیبان |
| باندهای فرکانس | 915 مگاهرتز (FCC) و 868 مگاهرتز (EU) |
| قطر بدن | 76 میلی متر |
|---|---|
| وزن برخاستن | 980 گرم |
| وزن بار مفید | 300 گرم |
| سرعت پرواز | 20 متر بر ثانیه |
| استقامت | 15 دقیقه |
| باندهای فرکانس | 915 مگاهرتز (FCC) و 868 مگاهرتز (EU) |
|---|---|
| توان خروجی | 0.5W/1W/2W/5W/10W (تنظیم پیشفرض کارخانه: 5W) |
| نرخ تازه سازی | 25 هرتز / 50 هرتز / 100 هرتز / 200 هرتز |
| مصرف برق | 8.4 ولت، 2.3 آمپر@10 وات، 200 هرتز، 1:200 |
| محدوده ولتاژ ورودی باتری | 5-8.4 ولت (2S) |
| قطر بدن | 76 میلی متر |
|---|---|
| وزن برخاستن | 980 گرم |
| وزن بار مفید | 300 گرم |
| سرعت پرواز | 20 متر بر ثانیه |
| استقامت | 15 دقیقه |
| ولتاژ کاری | DC 7-20 ولت |
|---|---|
| جریان کار | 2.6A@12V |
| دمای محیط کار | -10 ~ 65 ℃ |
| وزن | 70 گرم (به استثنای آنتن) |
| بعد طرح کلی | 74mm*38.5mm*24mm |
| باند فرکانس | 0 تا 8 گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 3 تا 5 کیلومتر |
| استقامت | ساعت 20 |
| ابعاد ساختاری | 59*40*298 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -10 ~ 55 ℃ |
| تعداد کانال ها | 88CH |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 4900 ~ 6100 مگاهرتز |
| توان خروجی | 25 میلی وات، 500 میلی وات، 1 وات، 5 وات، 10 وات |
| پروتکل کنترل | IRC Tramp از تنظیم پارامتر OSD پشتیبانی می کند |
| نوع تعدیل | مدولاسیون فرکانس FM |
| قطر بدن | 76 میلی متر |
|---|---|
| وزن برخاستن | 980 گرم |
| وزن بار مفید | 300 گرم |
| سرعت پرواز | 20 متر بر ثانیه |
| استقامت | 15 دقیقه |