| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6000MHz |
| Output Power/dBm | ≥48.5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ±0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-62% |
| Output Power/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 400-5900MHz |
| Output Power/dBm | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Eficiency/% | 50%-55% |
| Product Type | Fixed-Mount Directional Panel Antenna (Specialized For Drone Countermeasure) |
|---|---|
| Shell Material | Reinforced ABS Material + Anti-Corrosion Coating |
| Protection Level | IP65 (Waterproof And Dustproof) |
| Handheld Design | The Back Of The Antenna Supports Handheld Use |
| Radio Frequency Cable | Low - Loss Radio Frequency Connecting Cable |
| Product Type | Fixed-Mount Directional Panel Antenna (Specialized For Drone Countermeasure) |
|---|---|
| Shell Material | Reinforced ABS Material + Anti-Corrosion Coating |
| Protection Level | IP65 (Waterproof And Dustproof) |
| Handheld Design | The Back Of The Antenna Supports Handheld Use |
| Radio Frequency Cable | Low - Loss Radio Frequency Connecting Cable |
| Output Power/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 400-5900MHz |
| Output Power/dBm | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ±0.1dB |
| Efficiency/% | 50%~55% |