| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ± 0,1 dB |
| Efficiëntie/% | 50%-62% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |
| Producttype | Fixed-mount directionele paneelantenne (gespecialiseerd voor drone-tegenmaatregel) |
|---|---|
| Schaalmateriaal | Versterkte ABS-materiaal + anti-corrosiecoating |
| Beschermingsniveau | IP65 (waterdicht en stofvrij) |
| Handheld ontwerp | De achterkant van de antenne ondersteunt het gebruik van de hand |
| Radiofrequentiekabels | Laag - verlies radiofrequentie aansluitende kabel |
| Producttype | Fixed-mount directionele paneelantenne (gespecialiseerd voor drone-tegenmaatregel) |
|---|---|
| Schaalmateriaal | Versterkte ABS-materiaal + anti-corrosiecoating |
| Beschermingsniveau | IP65 (waterdicht en stofvrij) |
| Handheld ontwerp | De achterkant van de antenne ondersteunt het gebruik van de hand |
| Radiofrequentiekabels | Laag - verlies radiofrequentie aansluitende kabel |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ± 0,1 dB |
| Efficiëntie/% | 50%~ 55% |