| Çekirdek Karşı Önlem Yeteneği | Çok yönlü/yönlü iletim teknolojisi ile maksimum etkili sıkışma mesafesi 2000 metreye ulaşabilir (çev |
|---|---|
| Dayanıklılık ve dayanıklılık | Sağlam ve dayanıklı, düşme ve sıkıştırmaya dirençli askeri sınıf standartlarını benimsemek. |
| Notlar | Karşı önlem frekans bantları ve güç gereksinimlere göre özelleştirilebilir |
| Ambalaj bilgileri | Kutu gereksinimlerinizi karşılıyor |
| Teslim süresi | 5 iş gününde |
| Eşzamanlı hedefler | ≥35 İHA |
|---|---|
| Savunma yarıçapı | 1-3 km |
| Başarı oranı | % 99 |
| Frekans aralığı | 50MHz - 5.8GHz |
| En yüksek güç tüketimi | <1,500W (Bant sıkışma modu) 1.500W'da virgül eklendi |
| Çekirdek Karşı Önlem Yeteneği | Ana küresel İHA frekans bantlarını (GPS L1/L2/L5, GLONASS, GALILEO, BEIDO; 2.4GHz, 5.8GHz, ISM: 433M |
|---|---|
| Genel boyutlar (U×G×Y) | 415 × 190 × 483 mm |
| Toplam sistem ağırlığı | 12.5 kg (ana bilgisayar birimi ve antenler içerir) |
| Pil enerjisi (tipik) | ~ 1.100 - 2.400 WH (örn., 30-65 AH @ 36V nominal) |
| Maksimum Çalışma Zamanı | 40 - 60 dakika (sıkışma modu ve yoğunluğuna göre değişir) |
| Eşzamanlı hedefler | ≥35 İHA |
|---|---|
| Savunma yarıçapı | 1-3 km |
| Başarı oranı | % 99 |
| Frekans aralığı | 50MHz - 5.8GHz |
| En yüksek güç tüketimi | <1,500W (Bant sıkışma modu) 1.500W'da virgül eklendi |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-2550MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Frekans aralığı | 50MHz - 5.8GHz |
|---|---|
| Algılama mesafesi | ≥5km (çevreye bağlı); Açık alanlarda önceden yüklenmiş İHA modelleri için ≥2km |
| Gerçek zamanlı bant genişliği | 160MHz |
| Değişen Doğruluk | ≤% 10. aralığın (r) |
| Yatay kapsama | 0-360 ° |
| Genel boyutlar (l x w x x h) | 415*190*483mm |
|---|---|
| Toplam sistem ağırlığı | 16,8 kg (ana bilgisayar + anten) |
| Pilde maksimum çalışma zamanı | 40 - 60 dakika (sıkışma yoğunluğu ve operasyonel moda değişir) |
| Şarj şartnamesi | 29,4V DC çıkış adaptörü |
| Ambalaj bilgileri | Kutu gereksinimlerinizi karşılıyor |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 1 | 433MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dbm |
|---|---|
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 2 | 900MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 3 | 1.2GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 4 | 1.5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 5 | 2.4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 1 | 433MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dbm |
|---|---|
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 2 | 900MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 3 | 1.2GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 4 | 1.5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dbm |
| Çalışma Frekans Bantları ve Güç 5 | 2.4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dbm |
| Etkili sıkışma aralığı | 800 - 1500 m (tipik. Drone modeli ve çevreye göre değişir) |
|---|---|
| Çalışma gerilimi | 25.9 V |
| Pil enerjisi | ≥ 125 wh (5.000 mAh @ 25.9V) |
| Birim Boyutlar (L × W × H) | 700 × 300 × 150 mm |
| Ambalaj bilgileri | Kutu gereksinimlerinizi karşılıyor |