| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | 100-6200MHz |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 400-2500 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| فرکانس / مگاهرتز | 100-6200MHz |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| فرکانس / مگاهرتز | 100-6200MHz |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| زمان پاسخ | <10 ثانیه |
|---|---|
| اهداف همزمان | > 10 پهپاد |
| تحمل فرکانس | <± 2 × 10⁻⁶ |
| شعاع دفاعی | ≥ 5 کیلومتر |
| نیروی ورودی | AC 220 V / 50 هرتز |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| سیستم عامل | آرایه فازی فعال تک بعدی، اسکن مکانیکی پیوسته در آزیموت، اسکن مرحلهای در ارتفاع |
|---|---|
| باند فرکانس عملیاتی | Ku – band |
| محدوده | 30 کیلومتر |
| دقت اندازه گیری (RMS) | برد ≤10 متر، آزیموت ≤0.3 درجه، ارتفاع ≤0.5 درجه |
| دمای عملیاتی | -40℃ ~+ 55℃ |
| قدرت خروجی/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 100-6000 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥48.5dBm-50dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50٪ - 62٪ |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| جریان خروجی/a | 50-65٪ |