| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Werkfrequentie | 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | Freguency-dekking van 400-2500 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Frequentie/MHz | 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Frequentie/MHz | 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Reactietijd | < 10 s |
|---|---|
| Gelijktijdige doelen | > 10 UAV's |
| Frequentietolerantie | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Defensierradius | ≥ 5 km |
| Invoerkracht invoeren | AC 220 V / 50 Hz |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Besturingssysteem | Eendimensionale actieve phased array, continu mechanisch scannen in azimut, gefaseerd scannen in hoo |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |
| Bereik | 30 km |
| Meetnauwkeurigheid (RMS) | Bereik ≤10m, azimut ≤0,3°, hoogte ≤0,5° |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ ~+ 55℃ |
| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-62% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | freguency dekking van 100-6200MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Uitgangsstroom/a | 50%-65% |