| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 400-2500MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα/MHz | 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα/MHz | 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Χρόνος απόκρισης | < 10 s |
|---|---|
| Ταυτόχρονους στόχους | > 10 UAV |
| Ανεπάρκεια συχνότητας | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Ακτίνα άμυνας | ≥ 5 χλμ. |
| Ισχύς εισόδου | AC 220 V / 50 Hz |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Λειτουργικό σύστημα | Μονοδιάστατη ενεργή συστοιχία φάσεων, συνεχής μηχανική σάρωση σε αζιμούθιο, σταδιακή σάρωση σε ανύψω |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων | Ku – συγκρότημα |
| Σειρά | 30 χλμ. |
| Ακρίβεια μέτρησης (RMS) | Εύρος ≤10m, Αζιμούθιο ≤0,3°, Υψόμετρο ≤0,5° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ ~+ 55℃ |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 100-6000 MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-62% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Ρεύμα εξόδου/α | 50%-65% |