| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 400-2500MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Frekans/MHz | 100-6200MHz |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Çıktı gücü/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Frekans/MHz | 100-6200MHz |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-48,5dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| Yanıt Süresi | <10 s |
|---|---|
| Eşzamanlı hedefler | > 10 İHA |
| Frekans Toleransı | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Savunma yarıçapı | ≥ 5 km |
| Giriş gücü | AC 220 V / 50 Hz |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50 - %65 |
| İşletim Sistemi | Tek boyutlu aktif faz dizilimi, azimutta sürekli mekanik tarama, yükseklikte aşamalı tarama |
|---|---|
| Çalışma frekans bandı | Ku - bant |
| Menzil | 30KM |
| Ölçüm Doğruluğu (RMS) | Menzil ≤10m, Azimut ≤0,3°, Yükseklik ≤0,5° |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~+ 55°C |
| Çıktı gücü/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6000MHz arası frekans kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Yeterlik/% | %50-%62 |
| Çıktı gücü/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Çalışma frekansı | 100-6200MHz'den Freguency kapsamı |
| Çıktı gücü/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Güç Düzliği/ DB | ≤0.1dB |
| Çıktı Akımı/A | %50 - %65 |