| Output Power/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Operating Frequency | 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-48.5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 400-2500MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-48.5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Frequency/MHz | 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-48.5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Output Power/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Frequency/MHz | 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-48.5dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Response Time | < 10 S |
|---|---|
| Simultaneous Targets | > 10 UAVs |
| Frequency Tolerance | < ±2×10⁻⁶ |
| Defense Radius | ≥ 5 Km |
| Input Power | AC 220 V / 50 Hz |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-65% |
| Operating System | One-dimensional Active Phased Array, Continuous Mechanical Scanning In Azimuth, Phased Scanning In Elevation |
|---|---|
| Operating Frequency Band | Ku – Band |
| Range | 30km |
| Measurement Accuracy (RMS) | Range ≤10m, Azimuth ≤0.3°, Elevation ≤0.5° |
| Operating Temperature | -40℃ ~+ 55℃ |
| Output Power/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6000MHz |
| Output Power/dBm | ≥48.5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiency/% | 50%-62% |
| Output Power/W | 50mW–50W |
|---|---|
| Operating Frequency | Freguency Coverage From 100-6200MHz |
| Output Power/dBm | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Output Current/A | 50%-65% |