| Λειτουργικό σύστημα | Μονοδιάστατη ενεργή συστοιχία φάσεων, συνεχής μηχανική σάρωση σε αζιμούθιο, σταδιακή σάρωση σε ανύψω |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων | Ku – συγκρότημα |
| Σειρά | 30 χλμ. |
| Ακρίβεια μέτρησης (RMS) | Εύρος ≤10m, Αζιμούθιο ≤0,3°, Υψόμετρο ≤0,5° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ ~+ 55℃ |
| Λειτουργικό σύστημα | Μονοδιάστατη ενεργή συστοιχία φάσεων, συνεχής μηχανική σάρωση σε αζιμούθιο, σταδιακή σάρωση σε ανύψω |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων | Ku – συγκρότημα |
| Σειρά | 30 χλμ. |
| Ακρίβεια μέτρησης (RMS) | Εύρος ≤10m, Αζιμούθιο ≤0,3°, Υψόμετρο ≤0,5° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ ~+ 55℃ |
| Λειτουργικό σύστημα | Μονοδιάστατη ενεργή συστοιχία φάσεων, συνεχής μηχανική σάρωση σε αζιμούθιο, σταδιακή σάρωση σε ανύψω |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων | Ku – συγκρότημα |
| Σειρά | 30 χλμ. |
| Ακρίβεια μέτρησης (RMS) | Εύρος ≤10m, Αζιμούθιο ≤0,3°, Υψόμετρο ≤0,5° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ ~+ 55℃ |
| Βασικά πλεονεκτήματα | Ενσωματωμένο σχεδιασμό συμβατό με τα περισσότερα όπλα κατά των drone. καλύπτει τις ζώνες πλήρους συχ |
|---|---|
| Συμβατές συσκευές | Μικρά έως μεγάλα όπλα αντι-drone (που ταιριάζουν με μέγεθος/ισχύ) |
| Βασικές παράμετροι | Κερδίστε: 8-17dbi; Ισχύς: τακτική σε 50W; Σύνδεσμος SMA-αρσενικό. Κατακόρυφη πόλωση |
| Τυπικά σενάρια | Χαμηλή/μεσαία ένταση: περιπολία, γραφική περιοχή/εργοστασιακή περιοχή ελέγχου. Υψηλή ένταση: στρατιω |
| Εγκατάσταση και συμβατότητα | Η ενσωματωμένη εγκατάσταση εξοικονομεί χώρο. Καθολική υποδοχή SMA-αρσενικό, χαμηλό κόστος προσαρμογή |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 400-5900MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-55% |
| Τύπος προϊόντος | Εξωτερική χειροκίνητη κεραία κατεύθυνσης (αφιερωμένη για αντι -drone) |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος | ABS υλικό (αμμοχάλια οξειδωμένη μαύρη παγωμένη διαδικασία) |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 στεγανόστρωμα |
| Φορητό σχέδιο | Το πίσω μέρος της κεραίας υποστηρίζει χειροκίνητη χρήση |
| Καλώδιο ραδιοσυχνοτήτων | Χαμηλή - Απώλεια ραδιοσυχνοτήτων καλωδίου σύνδεσης |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 400-5950MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-55% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 400-2500MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 400-2550MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 400-5900MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-55% |