| Αριθμός καναλιών | 88Χ |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 4900~6100MHz |
| Ισχύς εξόδου | 25 mW, 500 mW, 1W, 5W, 10W |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Το IRC Tramp υποστηρίζει προσαρμογή παραμέτρων OSD |
| Τύπος διαμόρφωσης | Διαμόρφωση συχνότητας FM |
| Βάρος | 1750 γρ |
|---|---|
| μέγιστο βάρος απογείωσης | 2300 γρ |
| Αντοχή | 45 λεπτά |
| Αντίσταση στον αέρα | 12 m/s |
| Μέγιστο υψόμετρο απογείωσης | 7000 μ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 5-8 κιλά |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃~70℃ |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 100 km/h |
| Αντοχή | 50 λ. |
| Βάρος | 2,9 κιλά (χωρίς μπαταρία) |
| Παράμετροι εξόδου σήματος | GPS L1 C/A (1575,42 MHz), BDS B11 (1561,098 MHz), GLONASS L1 (1602 MHz), Galileo E1 (1575,42 MHz) |
|---|---|
| Σειρά | Ακτίνα ≥ 1,5 km |
| Χρόνος Εφέ | ≤ 5s |
| Εύρος συχνοτήτων | 300 ~ 6000 MHz |
| Απόσταση | Ζώνες 900MHz, 2400~2485MHz/5725~5850MHz, DJI P4V2.0: Εύρος ανίχνευσης ≥ 2km σε συνθήκες οπτικής επαφ |
| Απόσταση ανίχνευσης | 3~5 χλμ |
|---|---|
| Αντοχή | 20h |
| Διαρθρωτικές διαστάσεις | 59*40*298 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃~ 55℃ |
| Ζώνη συχνοτήτων λήψης | 0~8 GHz |
| Ζώνη συχνοτήτων λήψης | 0~8 GHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 3~5 χλμ |
| Αντοχή | 20h |
| Διαρθρωτικές διαστάσεις | 59*40*298 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃~ 55℃ |
| Ζώνη συχνοτήτων λήψης | 0~8 GHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 3~5 χλμ |
| Αντοχή | 20h |
| Διαρθρωτικές διαστάσεις | 59*40*298 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃~ 55℃ |
| Διάμετρος σώματος | 76 χιλ. |
|---|---|
| Βάρος απογείωσης | 980 g |
| Βάρος ωφέλιμου φορτίου | 300 g |
| Ταχύτητα πτήσης | 20 m/s |
| Αντοχή | 15 λεπτά |
| Διάμετρος σώματος | 76 χιλ. |
|---|---|
| Βάρος απογείωσης | 980 g |
| Βάρος ωφέλιμου φορτίου | 300 g |
| Ταχύτητα πτήσης | 20 m/s |
| Αντοχή | 15 λεπτά |
| Ζώνη συχνοτήτων λήψης | 0~8 GHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 3~5 χλμ |
| Αντοχή | 20h |
| Διαρθρωτικές διαστάσεις | 59*40*298 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃~ 55℃ |