| Besturingssysteem | Eendimensionale actieve phased array, continu mechanisch scannen in azimut, gefaseerd scannen in hoo |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |
| Bereik | 30 km |
| Meetnauwkeurigheid (RMS) | Bereik ≤10m, azimut ≤0,3°, hoogte ≤0,5° |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ ~+ 55℃ |
| Besturingssysteem | Eendimensionale actieve phased array, continu mechanisch scannen in azimut, gefaseerd scannen in hoo |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |
| Bereik | 30 km |
| Meetnauwkeurigheid (RMS) | Bereik ≤10m, azimut ≤0,3°, hoogte ≤0,5° |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ ~+ 55℃ |
| Besturingssysteem | Eendimensionale actieve phased array, continu mechanisch scannen in azimut, gefaseerd scannen in hoo |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |
| Bereik | 30 km |
| Meetnauwkeurigheid (RMS) | Bereik ≤10m, azimut ≤0,3°, hoogte ≤0,5° |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ ~+ 55℃ |
| Belangrijkste voordelen | Ingebouwd ontwerp compatibel met de meeste anti-drone-pistolen; omvat volledige frequentiebanden van |
|---|---|
| Compatibele apparaten | Kleine tot grote anti-drone-pistolen (gekoppeld aan maat/kracht) |
| Belangrijkste parameters | Winst: 8-17DBI; Power: regelmatig tot 50W; SMA-Male Connector; Verticale polarisatie |
| Typische scenario's | Lage/gemiddelde intensiteit: patrouille, schilderachtige gebied/fabrieksgebiedregeling; Hoge intensi |
| Installatie en compatibiliteit | Ingebouwde installatie bespaart ruimte; Universal SMA-Male-connector, lage aanpassingskosten |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |
| Producttype | Outdoor handheld Directioneel paneelantenne (toegewijd voor anti - drone) |
|---|---|
| Schaalmateriaal | ABS -materiaal (geoxideerd geoxideerd zwart berijpt proces) |
| Beschermingsniveau | IP65 waterdicht |
| Handheld ontwerp | De achterkant van de antenne ondersteunt het gebruik van de hand |
| Radiofrequentiekabels | Laag - verlies radiofrequentie aansluitende kabel |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5950MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | Freguency-dekking van 400-2500 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Werkfrequentie | Freguency dekking van 400-2550 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-65% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |