| Συνολικές διαστάσεις (L x W x H) | 400 × 224 × 550 mm |
|---|---|
| Συνολικό βάρος συστήματος | 33,8 kg (περιλαμβάνει μονάδα υποδοχής, κεραίες και ενσωματωμένη μπαταρία) |
| Μέγιστο χρόνο εκτέλεσης στην μπαταρία | 40 - 60 λεπτά (ποικίλλει ανάλογα με την ένταση μπλοκαρίσματος και τη λειτουργία λειτουργίας) |
| Προδιαγραφή φόρτισης | Πρότυπο 100-240V AC, είσοδος 50/60Hz. 29.4V προσαρμογέας εξόδου DC. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |
| Εύρος ανίχνευσης | 5 χιλιόμετρα (λόγω διαφορετικών περιβαλλόντων και μοντέλων αεροσκαφών) |
|---|---|
| Μέγεθος (L × W × H) | 50 mm × 420 mm × 220 mm |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 6 ώρες (υποστηρίζει εξωτερική τροφοδοσία) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ~ +65 °C |
| Ταυτόχρονη χωρητικότητα παρακολούθησης | ≥20 UAV (ταυτόχρονα) |
| Υλικό και βάρος πυρήνα | Κατασκευασμένο από αεροδιαστημικές ίνες T300 άνθρακα, 3 φορές ισχυρότερη από τα μεταλλικά πλαίσια το |
|---|---|
| Μεταξόνιο και απόδοση πτήσης | 427mm μεταξόνιο (για έλικες 10 ιντσών) ενισχύει την αντίσταση του ανέμου κατά 40% έναντι μικρών μετα |
| Δομική ανθεκτικότητα | Διαφοροποιημένο παχύρρευστο σχέδιο: 7,5 mm βραχίονες (50% παχύτερα από μοντέλα 5/7 ιντσών) αντιστέκε |
| Συμβατότητα και ευκολία | Οπές κινητήρα διπλής διάσκεψης (1616mm/1919mm, ταιριάζει 4214/4218/4312 κινητήρες). Βάση κάμερας 19m |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ζώνες συχνοτήτων | 915MHz (FCC) και 868MHz (ΕΕ) |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 0,5W/1W/2W/5W/10W (Προεπιλεγμένη εργοστασιακή ρύθμιση: 5W) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 25Hz/50Hz/100Hz/200Hz |
| Σειρά τάσης εισαγωγής μπαταριών | 5-8,4V (2S) |
| Ενσωματωμένο τροφοδοτικό ανεμιστήρα | 5V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 8,4V, 2,3A @10W, 200Hz, 1:200 |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 0,5W/1W/2W/5W/10W (Προεπιλεγμένη εργοστασιακή ρύθμιση: 5W) |
| Σύνδεσμος κεραίας | Σμεριή |
| Κύριο ελεγκτικό σύστημα | ESP32+LR1121, με το ESP8285 ως back-up chip |
| Ζώνες συχνοτήτων | 915MHz (FCC) και 868MHz (ΕΕ) |
| Ζώνες συχνοτήτων | 915MHz (FCC) και 868MHz (ΕΕ) |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 0,5W/1W/2W/5W/10W (Προεπιλεγμένη εργοστασιακή ρύθμιση: 5W) |
| Ρυθμός ανανέωσης | 25Hz/50Hz/100Hz/200Hz |
| Κατανάλωση ρεύματος | 8,4V,2,3A@10W,200Hz, 1:200 |
| Σειρά τάσης εισαγωγής μπαταριών | 5-8,4V (2S) |
| Τάση λειτουργίας | DC 7-20V |
|---|---|
| Ρεύμα λειτουργίας | 2,6A@12V |
| Λειτουργική θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10~65°C |
| Βάρος | 70 g (χωρίς την κεραία) |
| Διάσταση περιγράμματος | 74mm*38,5mm*24mm |
| Αριθμός καναλιών | 88Χ |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 4900~6100MHz |
| Ισχύς εξόδου | 25 mW, 500 mW, 1W, 5W, 10W |
| Πρωτόκολλο ελέγχου | Το IRC Tramp υποστηρίζει προσαρμογή παραμέτρων OSD |
| Τύπος διαμόρφωσης | Διαμόρφωση συχνότητας FM |
| Ζώνη συχνοτήτων λήψης | 0~8 GHz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | 3~5 χλμ |
| Αντοχή | 20h |
| Διαρθρωτικές διαστάσεις | 59*40*298 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃~ 55℃ |