| Δομικός | - Μέγεθος σακιδίου: 415*190*483mm - Βάρος σακιδίου: 13.8kg (κεντρικός υπολογιστής + κεραία) - Χωρητι |
|---|---|
| Αντίμιξη | - Ζώνες συχνοτήτων: 700-900MHz, 900-1100MHz, 1100-1300MHz, 1300-1500MHz, 1500-1700MHz, 2350-2500MHz, |
| Σημείωμα | Όλες οι ζώνες συχνοτήτων εμπλοκής και τα επίπεδα ισχύος εξόδου είναι πλήρως προσαρμόσιμα για την κάλ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |
| Χρόνος παράδοσης | Σε 5 εργάσιμη ημέρα |
| Τάσεις συχνότητας αντιμέτρησης | 400 - 500MHz 、 500 - 700MHz 、 700 - 900MHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MHz 、 1300 - 1500MHz 、 1500 |
|---|---|
| Αντίστροφη δύναμη (ανά ζώνη) | 50W/47DBM |
| Προσαρμογή αντίμεσης | Οι ζώνες συχνοτήτων και η ισχύς μπορούν να προσαρμοστούν όπως απαιτείται |
| Μέγεθος τσάντας | 415*190*483mm |
| Βάρος σακιδίου (κεντρικός υπολογιστής + κεραία) | 130,8 κιλά |
| Ζώνες συχνοτήτων | 400 - 500MHz 、 500 - 700MHz 、 700 - 900MHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MHz 、 1300 - 1500MHz 、 1500 |
|---|---|
| Ισχύς (ανά μπάντα) | 50W/47DBM |
| Προσαρμογή | Οι ζώνες συχνοτήτων και η ισχύς μπορούν να προσαρμοστούν όπως απαιτείται |
| Μέγεθος τσάντας | 400*224*550mm |
| Βάρος σακιδίου (κεντρικός υπολογιστής + κεραία) | 32 κιλά |
| Δυνατότητα αντιμέτρησης πυρήνα | Με την τεχνολογία μετάδοσης Omnidirectional/Directional, η μέγιστη αποτελεσματική απόσταση παρεμπόδι |
|---|---|
| Αντοχή και ανθεκτικότητα | Ανθεκτικό και ανθεκτικό, υιοθετώντας στρατιωτικά πρότυπα βαθμού, ανθεκτικά στην πτώση και συμπίεση. |
| Παρατηρήσεις | Οι ζώνες συχνοτήτων αντίμεσης και η ισχύς μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Αντίμιξη | - Ζώνες συχνοτήτων: 700 - 900MHz, 900 - 1100MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 570 |
| Δομικός | - Μέγεθος σακιδίου: 415190483mm - Βάρος σακιδίου: 12.5kg (κεντρικός υπολογιστής + κεραία) - Χωρητικό |
| Ακτίνα άμυνας | ≥ 5 χλμ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 30 ℃ - 60 ℃ |
| Βαθμολογία προστασίας | IP65 (αδρεαστικό και προστατευμένο από τα αερίσματα νερού) |
| Κύριες διαστάσεις μονάδων | Σασί 231 (w) x 321 (h) x 134mm (d); Κεραία 800mm |
| Βασικό βάρος μονάδας | 5.6kg (συμπεριλαμβανομένης της κεραίας) |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 100-6000 MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-62% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 400-5900MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-55% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 400-5900MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-55% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 400-5900MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-55% |
| Εφαρμογή | Αεροδρόμιο, εργαστηριακές δοκιμές/σήμα jammer, σήμα jammer, συνέδριο, έλεγχος drone από GPS/Galileo/ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | drone jammer, ενισχυτής ισχύος RF για σήμα jammer, αντι -σήμα jammer, ενισχυτής σήματος GPRS, 12 καν |
| Χρήση | Αστυνομική επιβολή της στρατιωτικής ασφάλειας, εξοπλισμός ασφαλείας |
| Λειτουργία | σήμα μπλοκ jammer του drone, απομόνωση σήματος RF |
| Μέγεθος | 700*420*497 (mm) |