| Structureel | - Backpack Grootte: 415*190*483mm - Rugzakgewicht: 13,8 kg (host + antenne) - Batterijcapaciteit: 30 |
|---|---|
| Tegenmaat | - Frequentiebanden: 700–900mHz, 900–1100MHz, 1100–1300MHz, 1300–1500MHz, 1500–1700MH |
| Opmerking | Alle jammingfrequentiebanden en uitvoervermogensniveaus zijn volledig aanpasbaar om aan specifieke o |
| Verpakking Details | Box voldoet aan uw vereisten |
| Levertijd | In 5 werkdag |
| Frequentiebanden voor tegenmaatregelen | 400 - 500mHz 、 500 - 700mHz 、 700 - 900mHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MHz 、 1300 - 1500MHz 、 1500 |
|---|---|
| Tegenmaatregel (per band) | 50W/47DBM |
| Aanpassing tegen meetmaatregel | Frequentiebanden en kracht kunnen worden aangepast zoals vereist |
| Rucksackmaat | 415*190*483mm |
| Rugzakgewicht (gastheer + antenne) | 13.8kg |
| Frequentiebanden | 400 - 500mHz 、 500 - 700mHz 、 700 - 900mHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MH 5950MHz |
|---|---|
| Power (per band) | 50W/47DBM |
| Aanpassing | Frequentiebanden en kracht kunnen worden aangepast zoals vereist |
| Rucksackmaat | 400*224*550 mm |
| Rugzakgewicht (gastheer + antenne) | 32 kg |
| Core Countermeasure Capaciteit | Met omnidirectionele/directionele transmissietechnologie kan de maximale effectieve jammingafstand 2 |
|---|---|
| Uithoudingsvermogen en duurzaamheid | Stevig en duurzaam, het aannemen van militaire normen, bestand tegen vallen en compressie. |
| Opmerkingen | Countermeasefrequentiebanden en stroom kunnen worden aangepast aan de vereisten |
| Tegenmaat | - Frequentiebanden: 700 - 900 MHz, 900 - 1100 MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 5 |
| Structureel | - Backpack Grootte: 415190483mm - Rugzakgewicht: 12,5 kg (host + antenne) - Batterijcapaciteit: 30Ah |
| Defensierradius | ≥ 5 km |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | - 30 ℃ - 60 ℃ |
| Beschermingsbeoordeling | IP65 (stofdicht en beschermd tegen waterstralen) |
| Hoofdeenheidsdimensies | Chassis 231 (w) x 321 (h) x 134 mm (d); Antenne 800 mm |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 5,6 kg (inclusief antenne) |
| Uitgangsvermogen/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 100-6000 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥48,5dBm-50dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-62% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |
| Uitgangsvermogen/w | ≥150W-200W |
|---|---|
| Werkfrequentie | frequentiedekking van 400-5900 MHz |
| Uitgangsvermogen/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| Power Flatness/ DB | ≤0.1dB |
| Efficiëntie/% | 50%-55% |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Productnaam | Drone Jammer, RF Power -versterker voor signaal Jammer, Anti Signal Jammer, GPRS Signal Jammer -vers |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Maat | 700*420*497 (mm) |