| Ισχύς εξόδου/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Συχνότητα/MHz | κάλυψη συχνότητας από 100-6000 MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-62% |
| Εφαρμογή | Αεροδρόμιο, εργαστηριακές δοκιμές/σήμα jammer, σήμα jammer, συνέδριο, έλεγχος drone από GPS/Galileo/ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | drone jammer, ενισχυτής ισχύος RF για σήμα jammer, αντι -σήμα jammer, ενισχυτής σήματος GPRS, 12 καν |
| Χρήση | Αστυνομική επιβολή της στρατιωτικής ασφάλειας, εξοπλισμός ασφαλείας |
| Λειτουργία | σήμα μπλοκ jammer του drone, απομόνωση σήματος RF |
| Μέγεθος | 700*420*497 (mm) |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Συχνότητα/MHz | κάλυψη συχνότητας από 100-6000 MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-62% |
| Συστήματα ανάγνωσης | Σύστημα συστοιχίας φάσης (Μηχανική σάρωση αζιμουθίου + Ηλεκτρονική σάρωση ανύψωσης) / Pulse Doppler |
|---|---|
| Σειρά | ≥8,0 χλμ |
| Κάλυψη αζιμουθίου | 360° |
| Καλύψη υψόμετρου | ≥40° |
| Βάρος | ≤77 κιλά |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ζώνες διασποράς | 902MHz–928MHz,2,4GHz–2,4835GHz κ.λπ. |
|---|---|
| Ζώνες αναγκαστικής προσγείωσης | 1160MHz–1300MHz,1550MHz–1650MHz κ.λπ. |
| Εύρος εξαπάτησης | Βαθμίδα 1 (200 μέτρα) Βαθμίδα 2 (700 μέτρα) Βαθμίδα 3 (1200 μέτρα) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία με αφρό αντι-συγκόλλησης |
| Χρόνος παράδοσης | Σε 5 εργάσιμη ημέρα |
| Δυνατότητα αντιμέτρησης πυρήνα | Με την τεχνολογία μετάδοσης Omnidirectional/Directional, η μέγιστη αποτελεσματική απόσταση παρεμπόδι |
|---|---|
| Αντοχή και ανθεκτικότητα | Ανθεκτικό και ανθεκτικό, υιοθετώντας στρατιωτικά πρότυπα βαθμού, ανθεκτικά στην πτώση και συμπίεση. |
| Παρατηρήσεις | Οι ζώνες συχνοτήτων αντίμεσης και η ισχύς μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |
| Χρόνος παράδοσης | Σε 5 εργάσιμη ημέρα |