| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη συχνότητας από 100-6200 MHz (προσαρμόσιμη) |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥70W-100W |
|---|---|
| Συχνότητα/MHz | κάλυψη συχνότητας από 100-6000 MHz (προσαρμόσιμη) |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥48,5dBm-50dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-62% |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 400-2500MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Δυνατότητα αντιμέτρησης πυρήνα | Με την τεχνολογία μετάδοσης Omnidirectional/Directional, η μέγιστη αποτελεσματική απόσταση παρεμπόδι |
|---|---|
| Αντοχή και ανθεκτικότητα | Ανθεκτικό και ανθεκτικό, υιοθετώντας στρατιωτικά πρότυπα βαθμού, ανθεκτικά στην πτώση και συμπίεση. |
| Παρατηρήσεις | Οι ζώνες συχνοτήτων αντίμεσης και η ισχύς μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Πολλαπλές ζώνες συχνοτήτων αντίμεσης | 700 - 900MHz, 900 - 1100MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 5700 - 5950MHz, όλα με |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |
| Δυνατότητα αντιμέτρησης πυρήνα | Με την τεχνολογία μετάδοσης Omnidirectional/Directional, η μέγιστη αποτελεσματική απόσταση παρεμπόδι |
|---|---|
| Αντοχή και ανθεκτικότητα | Ανθεκτικό και ανθεκτικό, υιοθετώντας στρατιωτικά πρότυπα βαθμού, ανθεκτικά στην πτώση και συμπίεση. |
| Παρατηρήσεις | Οι ζώνες συχνοτήτων αντίμεσης και η ισχύς μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Αντίμιξη | Ζώνες συχνοτήτων: 700 - 900MHz, 900 - 1100MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 5700 |
| Δομικός | Μέγεθος σακιδίου: 415190483mm - Βάρος σακιδίου: 12.5kg (κεντρικός υπολογιστής + κεραία) - Χωρητικότη |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Χρόνος απόκρισης | < 10 s |
|---|---|
| Ταυτόχρονους στόχους | > 10 UAV |
| Ανεπάρκεια συχνότητας | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Ακτίνα άμυνας | ≥ 5 χλμ. |
| Ισχύς εισόδου | AC 220 V / 50 Hz |
| Χρόνος απόκρισης | < 10 s |
|---|---|
| Ταυτόχρονους στόχους | > 10 UAV |
| Ανεπάρκεια συχνότητας | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Ακτίνα άμυνας | ≥ 5 χλμ. |
| Ισχύς εισόδου | AC 220 V / 50 Hz |
| Ζώνη συχνοτήτων | Ζώνη Χ |
|---|---|
| Βάρος | ≤77 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ ~+ 55℃ |
| Διαστάσεις προϊόντος | 820mm x 925mm x 360mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |