| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 1 | 433MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dBM |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 2 | 900MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBM |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 3 | 1.2GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dBm |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 4 | 1,5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dBm |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 5 | 2,4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dBM |
| Ζώνες διασποράς | 902MHz–928MHz,2,4GHz–2,4835GHz κ.λπ. |
|---|---|
| Ζώνες αναγκαστικής προσγείωσης | 1160MHz–1300MHz,1550MHz–1650MHz κ.λπ. |
| Εύρος εξαπάτησης | Βαθμίδα 1 (200 μέτρα) Βαθμίδα 2 (700 μέτρα) Βαθμίδα 3 (1200 μέτρα) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία με αφρό αντι-συγκόλλησης |
| Χρόνος παράδοσης | Σε 5 εργάσιμη ημέρα |
| Ισχύς εξόδου/w | ≥50mW-70W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | 100-6200MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-48,5dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Αποτελεσματική φράσσοντας σειρά | 800 - 1500 m (τυπικά ποικίλλει ανάλογα με το μοντέλο και το περιβάλλον drone) |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 25.9 Β |
| Ενέργεια μπαταρίας | ≥ 125 WH (5.000 mAh @ 25.9V) |
| Διαστάσεις μονάδας (L × W × H) | 700 × 300 × 150 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |
| Ζώνες διασποράς | 902MHz–928MHz,2,4GHz–2,4835GHz κ.λπ. |
|---|---|
| Ζώνες αναγκαστικής προσγείωσης | 1160MHz–1300MHz,1550MHz–1650MHz κ.λπ. |
| Εύρος εξαπάτησης | Βαθμίδα 1 (200 μέτρα) Βαθμίδα 2 (700 μέτρα) Βαθμίδα 3 (1200 μέτρα) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία με αφρό αντι-συγκόλλησης |
| Χρόνος παράδοσης | Σε 5 εργάσιμη ημέρα |
| Ζώνες διασποράς | 902MHz–928MHz,2,4GHz–2,4835GHz κ.λπ. |
|---|---|
| Ζώνες αναγκαστικής προσγείωσης | 1160MHz–1300MHz,1550MHz–1650MHz κ.λπ. |
| Εύρος εξαπάτησης | Βαθμίδα 1 (200 μέτρα) Βαθμίδα 2 (700 μέτρα) Βαθμίδα 3 (1200 μέτρα) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία με αφρό αντι-συγκόλλησης |
| Χρόνος παράδοσης | Σε 5 εργάσιμη ημέρα |
| Ισχύς εξόδου/w | 50mW–50W |
|---|---|
| Συχνότητα λειτουργίας | κάλυψη από 400-2550MHz |
| Ισχύς εξόδου/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Επίπεδη ισχύς/ db | ≤0,1dB |
| Αποδοτικότητα/% | 50%-65% |
| Λειτουργία | Σήμα μπλοκ παρεμβολών drone του drone, Isolate RF Signal |
|---|---|
| Απόσταση ελέγχου | 1~3 χλμ |
| Διάσταση | 700*420*497 (mm) |
| Τροφοδοτικό | AC220V/50 ~ 60Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~+70°C |
| Δυνατότητα αντιμέτρησης πυρήνα | Με την τεχνολογία μετάδοσης Omnidirectional/Directional, η μέγιστη αποτελεσματική απόσταση παρεμπόδι |
|---|---|
| Αντοχή και ανθεκτικότητα | Ανθεκτικό και ανθεκτικό, υιοθετώντας στρατιωτικά πρότυπα βαθμού, ανθεκτικά στην πτώση και συμπίεση. |
| Παρατηρήσεις | Οι ζώνες συχνοτήτων αντίμεσης και η ισχύς μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Αντίμιξη | - Ζώνες συχνοτήτων: 700 - 900MHz, 900 - 1100MHz, 1450 - 1650MHz, 2350 - 2500MHz, 5150 - 5350MHz, 570 |
| Δομικός | - Μέγεθος σακιδίου: 415190483mm - Βάρος σακιδίου: 12.5kg (κεντρικός υπολογιστής + κεραία) - Χωρητικό |
| Ζώνες διασποράς | 902MHz–928MHz,2,4GHz–2,4835GHz κ.λπ. |
|---|---|
| Ζώνες αναγκαστικής προσγείωσης | 1160MHz–1300MHz,1550MHz–1650MHz κ.λπ. |
| Εύρος εξαπάτησης | Βαθμίδα 1 (200 μέτρα) Βαθμίδα 2 (700 μέτρα) Βαθμίδα 3 (1200 μέτρα) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία με αφρό αντι-συγκόλλησης |
| Χρόνος παράδοσης | Σε 5 εργάσιμη ημέρα |