| Ακτίνα άμυνας | ≥ 5 χλμ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - 30 ℃ - 60 ℃ |
| Βαθμολογία προστασίας | IP65 (αδρεαστικό και προστατευμένο από τα αερίσματα νερού) |
| Κύριες διαστάσεις μονάδων | Σασί 231 (w) x 321 (h) x 134mm (d); Κεραία 800mm |
| Βασικό βάρος μονάδας | 5.6kg (συμπεριλαμβανομένης της κεραίας) |
| Εντοπισμένοι τύποι σήματος | Σήματα μετάδοσης δεδομένων UAV σήματα UAV τηλεχειριστηρίου |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων ανίχνευσης | 50MHz -6GHz |
| Ακρίβεια μέτρησης γωνίας (λειτουργία AOA) | <3 ° RMS |
| Ακρίβεια τοποθέτησης (AOA μεμονωμένος σταθμός) | <100m> |
| Ακτίνα απόστασης ανίχνευσης | < 10 χλμ. |
| Εύρος ανίχνευσης | 300MHz ~ 6GHz |
|---|---|
| Σάρωση συμβατικών ζωνών συχνοτήτων | 433MHz 、 845MHz 、 915MHz 、 1.2GHz 、 1.4GHz 、 2.4GHz 、 3.3GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥5km (ανίχνευση φάσματος, υπό την επιφύλαξη των διαφορών και των μοντέλων) ≥2km (μηνύματα DJL UAV, μ |
| Κάλυψη ανίχνευσης | Ολικοκατευθυνόμενη 360° |
| Οδηγία - Να Βρείτε Ακριβότητα | ≤5 ° (RMS, σε ανοιχτά περιβάλλοντα με καλές ηλεκτρομαγνητικές συνθήκες) |
| Ζώνη συχνοτήτων λήψης | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| Εύρος ανίχνευσης | Μέχρι 1 χλμ |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | ≥ 6 ώρες (με μία μόνο μπαταρία) |
| Μέγεθος (L × W × H) | ≤ 135 mm × 60 mm × 35 mm (κεντρικός υπολογιστής, εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | ≤ 500 g (συμπεριλαμβανομένης μιας μόνο μπαταρίας) |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 1 | 433MHz 430 - 440 MHz 40 ± 1 dBM |
|---|---|
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 2 | 900MHz 860 - 930 MHz 40 ± 1 dBM |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 3 | 1.2GHz 1160 - 1220 MHz 40 ± 1 dBm |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 4 | 1,5 GHz 1550 - 1620 MHz 40 ± 1 dBm |
| Ζώνη συχνοτήτων λειτουργίας & ισχύς 5 | 2,4 GHz 2400 - 2500 MHz 40 ± 1 dBM |
| Εύρος ανίχνευσης | 300MHz ~ 6GHz |
|---|---|
| Σάρωση συμβατικών ζωνών συχνοτήτων | 433MHz 、 845MHz 、 915MHz 、 1.2GHz 、 1.4GHz 、 2.4GHz 、 3.3GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥5km (ανίχνευση φάσματος, υπό την επιφύλαξη των διαφορών και των μοντέλων) ≥2km (μηνύματα DJL UAV, μ |
| Κάλυψη ανίχνευσης | Ολικοκατευθυνόμενη 360° |
| Οδηγία - Να Βρείτε Ακριβότητα | ≤5 ° (RMS, σε ανοιχτά περιβάλλοντα με καλές ηλεκτρομαγνητικές συνθήκες) |
| Σειρά | 10,2 χλμ |
|---|---|
| Κάλυψη αζιμουθίου | 360° |
| Καλύψη υψόμετρου | ≥40° |
| Ταχύτητα ανίχνευσης | 3.6 km/h ~ 306 km/h |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +55 ℃ |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 50MHz -5.8Ghz |
|---|---|
| Απόσταση ανίχνευσης | ≥5km (εξαρτώμενη από το περιβάλλον). ≥2km για προ-φορτωμένα μοντέλα UAV σε ανοικτές περιοχές |
| Πραγματοχρόνιο εύρος ζώνης | 160 MHz |
| Ακριβότητα διαστήματος | ≤10% του εύρους (r) |
| Οριζόντια κάλυψη | 0-360 ° |
| Βάρος της τσάντας | 17,3 κιλά (οικοδεσπότης + κεραία) |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 30AH–65AH |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 40–60 λεπτά |
| Μέθοδος Φόρτισης | Προσαρμογέας φόρτισης 29.4V |
| Μέγεθος τσάντας | 415x190x483mm |
| Προσαρμογή αντίμεσης | Οι ζώνες συχνοτήτων και η ισχύς μπορούν να προσαρμοστούν όπως απαιτείται |
|---|---|
| Μέγεθος τσάντας | 415*190*483mm |
| Βάρος σακιδίου (κεντρικός υπολογιστής + κεραία) | 16,3 κλ |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 40 - 60 λεπτά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Το Box πληροί τις απαιτήσεις σας |