| ساختاری | - اندازه کوله پشتی: 415*190*483mm - وزن کوله پشتی: 13.8 کیلوگرم (میزبان + آنتن) - ظرفیت باتری: 30AH |
|---|---|
| اندازه متقابل | - باندهای فرکانس: 700-900 مگاهرتز ، 900-1100 مگاهرتز ، 1100-1300 مگاهرتز ، 1300-1500MHz ، 1500-1700M |
| یادداشت | تمام باندهای فرکانس جنجالی و سطح توان خروجی برای پاسخگویی به نیازهای عملیاتی خاص کاملاً قابل تنظیم ه |
| جزئیات بسته بندی | جعبه نیازهای شما را برآورده می کند |
| زمان تحویل | در 5 روز کار |
| باندهای فرکانس متقابل | 400 - 500MHz 、 500 - 700MHz 、 700 - 900MHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MHz 、 1300 - 1500MHz 、 1500M |
|---|---|
| Countermeasure Power (در هر باند) | 50w/47dbm |
| سفارشی سازی متقابل | باندهای فرکانس و قدرت را می توان در صورت لزوم سفارشی کرد |
| اندازه کوله پشتی | 415*190*483mm |
| وزن کوله پشتی (میزبان + آنتن) | 13.8 کیلوگرم |
| گروههای فرکانس | 400 - 500MHz 、 500 - 700MHz 、 700 - 900MHz 、 900 - 1100MHz 、 1100 - 1300MHz 、 1300 - 1500MHZ 、 1500M |
|---|---|
| قدرت (در هر باند) | 50w/47dbm |
| سفارشی سازی | باندهای فرکانس و قدرت را می توان در صورت لزوم سفارشی کرد |
| اندازه کوله پشتی | 400*224*550mm |
| وزن کوله پشتی (میزبان + آنتن) | 32 کیلوگرم |
| قابلیت اندازه گیری اصلی | با استفاده از فناوری انتقال همه جانبه/جهت دار ، حداکثر فاصله موثر برای رسیدن به 2000 متر (بسته به مح |
|---|---|
| استقامت و دوام | محکم و بادوام ، اتخاذ استانداردهای ارتش - درجه ، مقاوم در برابر سقوط و فشرده سازی. |
| اظهارات | باندهای فرکانس ضد اندازه و قدرت را می توان با توجه به الزامات سفارشی سازی کرد |
| اندازه متقابل | - باند فرکانس: 700 - 900 مگاهرتز ، 900 - 1100 مگاهرتز ، 1450 - 1650MHz ، 2350 - 2500MHz ، 5150 - 535 |
| ساختاری | - اندازه کوله پشتی: 415190483mm - وزن کوله پشتی: 12.5 کیلوگرم (میزبان + آنتن) - ظرفیت باتری: 30ah - |
| شعاع دفاعی | ≥ 5 کیلومتر |
|---|---|
| دمای عملیاتی | - 30 ℃ - 60 ℃ |
| امتیاز محافظت | IP65 (گرد و غبار و محافظت شده در برابر جت های آب) |
| ابعاد واحد اصلی | شاسی 231 (W) x 321 (H) x 134mm (D) ؛ آنتن 800 میلی متر |
| وزن واحد اصلی | 5.6 کیلوگرم (از جمله آنتن) |
| قدرت خروجی/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 100-6000 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥48.5dBm-50dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50٪ - 62٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 400-5900 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/% | 50%-55% |
| قدرت خروجی/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 400-5900 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/% | 50%-55% |
| قدرت خروجی/W | ≥150W-200W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش فرکانس 400-5900 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥52dBm-53dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/% | 50%-55% |
| کاربرد | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| نام محصول | Jammer Drone ، تقویت کننده قدرت RF برای Jammer Signal ، Jammer Anti Signal ، GPRS Signal Jammer Ampl |
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| عمل | سیگنال بلوک Jammer Drone از هواپیماهای بدون سرنشین ، سیگنال RF جدا شده |
| اندازه | 700*420*497 (میلی متر |