| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| فرکانس عملیاتی | پوشش فرکانس از 100 تا 6200 مگاهرتز (قابل تنظیم) |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| فرکانس / مگاهرتز | پوشش فرکانس 100-6000 مگاهرتز (قابل تنظیم) |
| توان خروجی/DBM | ≥48.5dBm-50dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50٪ - 62٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | 100-6200MHz |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 400-2500 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قابلیت اندازه گیری اصلی | با استفاده از فناوری انتقال همه جانبه/جهت دار ، حداکثر فاصله موثر برای رسیدن به 2000 متر (بسته به مح |
|---|---|
| استقامت و دوام | محکم و بادوام ، اتخاذ استانداردهای ارتش - درجه ، مقاوم در برابر سقوط و فشرده سازی. |
| اظهارات | باندهای فرکانس ضد اندازه و قدرت را می توان با توجه به الزامات سفارشی سازی کرد |
| چندین باند فرکانس ضد اندازه | 700 - 900MHz ، 900 - 1100MHz ، 1450 - 1650MHz ، 2350 - 2500MHz ، 5150 - 5350MHz ، 5700 - 5950MHz ، ه |
| جزئیات بسته بندی | جعبه نیازهای شما را برآورده می کند |
| قابلیت اندازه گیری اصلی | با استفاده از فناوری انتقال همه جانبه/جهت دار ، حداکثر فاصله موثر برای رسیدن به 2000 متر (بسته به مح |
|---|---|
| استقامت و دوام | محکم و بادوام ، اتخاذ استانداردهای ارتش - درجه ، مقاوم در برابر سقوط و فشرده سازی. |
| اظهارات | باندهای فرکانس ضد اندازه و قدرت را می توان با توجه به الزامات سفارشی سازی کرد |
| اندازه متقابل | باندهای فرکانس: 700 - 900 مگاهرتز ، 900 - 1100MHz ، 1450 - 1650MHz ، 2350 - 2500MHz ، 5150 - 5350MHz |
| ساختاری | اندازه کوله پشتی: 415190483mm - وزن کوله پشتی: 12.5 کیلوگرم (میزبان + آنتن) - ظرفیت باتری: 30AH - 65 |
| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| زمان پاسخ | <10 ثانیه |
|---|---|
| اهداف همزمان | > 10 پهپاد |
| تحمل فرکانس | <± 2 × 10⁻⁶ |
| شعاع دفاعی | ≥ 5 کیلومتر |
| نیروی ورودی | AC 220 V / 50 هرتز |
| زمان پاسخ | <10 ثانیه |
|---|---|
| اهداف همزمان | > 10 پهپاد |
| تحمل فرکانس | <± 2 × 10⁻⁶ |
| شعاع دفاعی | ≥ 5 کیلومتر |
| نیروی ورودی | AC 220 V / 50 هرتز |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
|---|---|
| وزن | ≤77 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -40℃ ~+ 55℃ |
| ابعاد محصول | 820mm x 925mm x 360mm |
| جزئیات بسته بندی | جعبه نیازهای شما را برآورده می کند |