| قدرت خروجی/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| فرکانس / مگاهرتز | پوشش فرکانس 100-6000 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥48.5dBm-50dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50٪ - 62٪ |
| کاربرد | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| نام محصول | Jammer Drone ، تقویت کننده قدرت RF برای Jammer Signal ، Jammer Anti Signal ، GPRS Signal Jammer Ampl |
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| عمل | سیگنال بلوک Jammer Drone از هواپیماهای بدون سرنشین ، سیگنال RF جدا شده |
| اندازه | 700*420*497 (میلی متر |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥70W-100W |
|---|---|
| فرکانس / مگاهرتز | پوشش فرکانس 100-6000 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥48.5dBm-50dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50٪ - 62٪ |
| سیستم در حال اجرا | سیستم آرایه فازی (اسکن مکانیکی آزیموت + اسکن الکترونیکی ارتفاع) / داپلر پالس |
|---|---|
| محدوده | ≥8.0 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| پوشش ارتفاعی | ≥40 درجه |
| وزن | ≤77 کیلوگرم |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 100-6200 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | 100-6200MHz |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| باندهای پراکندگی | 902 مگاهرتز – 928 مگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز – 2.4835 گیگاهرتز و غیره |
|---|---|
| باندهای فرود اجباری | 1160MHz-1300MHz،1550MHz-1650MHz و غیره |
| محدوده فریب | ردیف 1 (200 متر) ردیف 2 (700 متر) ردیف 3 (1200 متر) |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی با کف ضد برخورد |
| زمان تحویل | در 5 روز کار |
| قابلیت اندازه گیری اصلی | با استفاده از فناوری انتقال همه جانبه/جهت دار ، حداکثر فاصله موثر برای رسیدن به 2000 متر (بسته به مح |
|---|---|
| استقامت و دوام | محکم و بادوام ، اتخاذ استانداردهای ارتش - درجه ، مقاوم در برابر سقوط و فشرده سازی. |
| اظهارات | باندهای فرکانس ضد اندازه و قدرت را می توان با توجه به الزامات سفارشی سازی کرد |
| جزئیات بسته بندی | جعبه نیازهای شما را برآورده می کند |
| زمان تحویل | در 5 روز کار |