| باند 1 فرکانس / قدرت | 1520 - 1620 مگاهرتز ± 5 مگاهرتز 20 W |
|---|---|
| باند 2 فرکانس / قدرت | 2400 - 2483 مگاهرتز ± 5 مگاهرتز 20 W |
| باند 3 فرکانس / قدرت | 5200 - 5280 مگاهرتز ± 5 مگاهرتز 20 W |
| باند 4 فرکانس / قدرت | 5725 - 5825 مگاهرتز ± 5 مگاهرتز 20 W |
| ابعاد (L × W × H) | 367 میلی متر × 114 میلی متر × 64 میلی متر |
| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| فرکانس / مگاهرتز | 100-6200MHz |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| فرکانس / مگاهرتز | 100-6200MHz |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| شعاع دفاعی | ≥ 5 کیلومتر |
|---|---|
| دمای عملیاتی | - 30 ℃ - 60 ℃ |
| امتیاز محافظت | IP65 (گرد و غبار و محافظت شده در برابر جت های آب) |
| ابعاد واحد اصلی | شاسی 231 (W) x 321 (H) x 134mm (D) ؛ آنتن 800 میلی متر |
| وزن واحد اصلی | 5.6 کیلوگرم (از جمله آنتن) |
| ابعاد میزبان | 69.5cm×26cm×7cm |
|---|---|
| قدرت RF | 30 وات برای همه باندهای فرکانسی (شامل 400 مگاهرتز، 0.9G، 1.2G، 1.4G، GPS-1.5G، 2.4G، 5.1G، 5.8G) |
| وزن | حدود 4.5 کیلوگرم (بدون احتساب باتری) |
| فرکانس تشخیص | 800 مگاهرتز، 900 مگاهرتز، 1.2 گیگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 1.5 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه نیازهای شما را برآورده می کند |
| انواع سیگنال شناسایی شده | سیگنال های انتقال داده پهپاد سیگنال های کنترل از راه دور پهپادها |
|---|---|
| باند فرکانس تشخیص | 50 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| دقت اندازه گیری زاویه (حالت AOA) | <3 درجه RMS |
| دقت موقعیت یابی (ایستگاه تک AOA) | <100 متر |
| شعاع فاصله تشخیص | <10 کیلومتر |
| دامنه تشخیص | 300 مگاهرتز ~ 6GHz |
|---|---|
| اسکن باندهای فرکانس متعارف کلید | 433MHz 、 845MHz 、 915MHz 、 1.2GHz 、 1.4GHz 、 2.4GHz 、 3.3GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| فاصله تشخیص | ≥5 کیلومتر (تشخیص طیف ، مشمول تفاوت در محیط و مدل ها) ≥2 کیلومتر (پیام های DJL پهپاد ، منوط به تفاوت |
| پوشش تشخیص | ۳۶۰ درجه در همه جهت |
| دقت جهت یابی | ≤5 درجه (RMS ، در محیط های باز با شرایط خوب الکترومغناطیسی) |
| باند فرکانس | 300MHz-6200MHz |
|---|---|
| دامنه تشخیص | تا 1 کیلومتر |
| عمر باتری | 6 ساعت (با یک باتری واحد) |
| ابعاد (L × W × H) | 135 میلی متر × 60 میلی متر × 35 میلی متر (میزبان ، به استثنای آنتن) |
| وزن | 500 گرم (از جمله یک باتری) |
| باند فرکانس عامل و قدرت 1 | 433MHz 430 - 440 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
|---|---|
| گروههای فرکانس عامل و قدرت 2 | 900 مگاهرتز 860 - 930 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| گروههای فرکانس عامل و قدرت 3 | 1.2 گیگاهرتز 1160 - 1220 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| گروههای فرکانس عامل و قدرت 4 | 1.5 گیگاهرتز 1550 - 1620 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| باند فرکانس عامل و قدرت 5 | 2.4 گیگاهرتز 2400 - 2500 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| دامنه تشخیص | 300 مگاهرتز ~ 6GHz |
|---|---|
| اسکن باندهای فرکانس متعارف کلید | 433MHz 、 845MHz 、 915MHz 、 1.2GHz 、 1.4GHz 、 2.4GHz 、 3.3GHz 、 5.2GHz 、 5.8GHz |
| فاصله تشخیص | ≥5 کیلومتر (تشخیص طیف ، مشمول تفاوت در محیط و مدل ها) ≥2 کیلومتر (پیام های DJL پهپاد ، منوط به تفاوت |
| پوشش تشخیص | ۳۶۰ درجه در همه جهت |
| دقت جهت یابی | ≤5 درجه (RMS ، در محیط های باز با شرایط خوب الکترومغناطیسی) |