| باند فرکانس عامل و قدرت 1 | 433MHz 430 - 440 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
|---|---|
| گروههای فرکانس عامل و قدرت 2 | 900 مگاهرتز 860 - 930 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| گروههای فرکانس عامل و قدرت 3 | 1.2 گیگاهرتز 1160 - 1220 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| گروههای فرکانس عامل و قدرت 4 | 1.5 گیگاهرتز 1550 - 1620 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| باند فرکانس عامل و قدرت 5 | 2.4 گیگاهرتز 2400 - 2500 مگاهرتز 40 ± 1 dBm |
| باندهای پراکندگی | 902 مگاهرتز – 928 مگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز – 2.4835 گیگاهرتز و غیره |
|---|---|
| باندهای فرود اجباری | 1160MHz-1300MHz،1550MHz-1650MHz و غیره |
| محدوده فریب | ردیف 1 (200 متر) ردیف 2 (700 متر) ردیف 3 (1200 متر) |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی با کف ضد برخورد |
| زمان تحویل | در 5 روز کار |
| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | 100-6200MHz |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| محدوده پارازیت موثر | 800 - 1500 متر (معمولی. با مدل پهپاد و محیط زیست متفاوت است) |
|---|---|
| ولتاژ کاری | 25.9 ولت |
| انرژی باتری | 125 WH WH (5،000 میلی آمپر ساعت @ 25.9 ولت) |
| ابعاد واحد (L × W × H) | 700 × 300 × 150 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه نیازهای شما را برآورده می کند |
| باندهای پراکندگی | 902 مگاهرتز – 928 مگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز – 2.4835 گیگاهرتز و غیره |
|---|---|
| باندهای فرود اجباری | 1160MHz-1300MHz،1550MHz-1650MHz و غیره |
| محدوده فریب | ردیف 1 (200 متر) ردیف 2 (700 متر) ردیف 3 (1200 متر) |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی با کف ضد برخورد |
| زمان تحویل | در 5 روز کار |
| قدرت خروجی/W | 50mW-50W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | پوشش Freguency از 400-2550 مگاهرتز |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-47dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |
| تابع | سیگنال بلوک مسدود کننده هواپیماهای بدون سرنشین، سیگنال RF Isolate |
|---|---|
| فاصله کنترل | 1 تا 3 کیلومتر |
| بعد | 700*420*497 (میلی متر |
| منبع تغذیه | AC220V/50 ~ 60Hz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~+70°C |
| قابلیت اندازه گیری اصلی | با استفاده از فناوری انتقال همه جانبه/جهت دار ، حداکثر فاصله موثر برای رسیدن به 2000 متر (بسته به مح |
|---|---|
| استقامت و دوام | محکم و بادوام ، اتخاذ استانداردهای ارتش - درجه ، مقاوم در برابر سقوط و فشرده سازی. |
| اظهارات | باندهای فرکانس ضد اندازه و قدرت را می توان با توجه به الزامات سفارشی سازی کرد |
| اندازه متقابل | - باند فرکانس: 700 - 900 مگاهرتز ، 900 - 1100 مگاهرتز ، 1450 - 1650MHz ، 2350 - 2500MHz ، 5150 - 535 |
| ساختاری | - اندازه کوله پشتی: 415190483mm - وزن کوله پشتی: 12.5 کیلوگرم (میزبان + آنتن) - ظرفیت باتری: 30ah - |
| باندهای پراکندگی | 902 مگاهرتز – 928 مگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز – 2.4835 گیگاهرتز و غیره |
|---|---|
| باندهای فرود اجباری | 1160MHz-1300MHz،1550MHz-1650MHz و غیره |
| محدوده فریب | ردیف 1 (200 متر) ردیف 2 (700 متر) ردیف 3 (1200 متر) |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی با کف ضد برخورد |
| زمان تحویل | در 5 روز کار |
| قدرت خروجی/W | ≥50mW-70W |
|---|---|
| بسامد عملیاتی | 100-6200MHz |
| توان خروجی/DBM | ≥17dBm-48.5dBm |
| صافی قدرت/ db | ≤0.1dB |
| کارایی/٪ | 50-65٪ |