| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | pokrycie freguencji od 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | pokrycie freguencji od 100-6200 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Efektywność/% | 50%-65% |
| Moc wyjściowa/w | 50 mW–50 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | Zakres freguencji od 400-2500 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥17dBm-47dBm |
| Moc płaskość/ dB | 50%-65% |
| Rozmiar/(mm) | 120*50*18,8 |
| Moc wyjściowa/w | ≥150 W-200 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | zasięg częstotliwości od 400-5900 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Moc płaskość/ dB | ≤0,1dB |
| Wydajność/% | 50%-55% |
| Moc wyjściowa/w | ≥150 W-200 W |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | zasięg częstotliwości od 400-5900 MHz |
| Moc wyjściowa/dbm | ≥52dBm-53dBm |
| Moc płaskość/ dB | ±0,1dB |
| Prąd wyjściowy/a | <3,3a |
| Maksymalny zakres środków zaradczych | ≤ 2 km |
|---|---|
| Czas odpowiedzi | ≤ 3 s |
| Pasmo 1 Częstotliwość / moc | 430 - 440 MHz / 50 W / 47 ± 1dBm |
| Pasmo 2 Częstotliwość / moc | 855 - 935 MHz / 50 W / 47 ± 1dBm |
| Pasmo 3 Częstotliwość / moc | 1150 - 1300 MHz / 50 W / 47 ± 1dBm |
| Średnica ciała | 76 mm |
|---|---|
| Waga startu | 980 g |
| Masa ładunku użytecznego | 300 g |
| Prędkość lotu | 20 m/s |
| Wytrzymałość | 15 minut |
| System operacyjny | Jednowymiarowy aktywny układ fazowy, ciągłe skanowanie mechaniczne w azymucie, skanowanie fazowe w e |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości roboczej | Ku – zespół |
| Zakres | 30KM |
| Dokładność pomiaru (RMS) | Zasięg ≤10 m, azymut ≤0,3°, wysokość ≤0,5° |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~+ 55 ℃ |
| System operacyjny | Jednowymiarowy aktywny układ fazowy, ciągłe skanowanie mechaniczne w azymucie, skanowanie fazowe w e |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości roboczej | Ku – zespół |
| Zakres | 30KM |
| Dokładność pomiaru (RMS) | Zasięg ≤10 m, azymut ≤0,3°, wysokość ≤0,5° |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~+ 55 ℃ |
| Czas odpowiedzi | <10 s |
|---|---|
| Jednoczesne cele | > 10 UAV |
| Tolerancja częstotliwości | <± 2 × 10⁻⁶ |
| Promień obrony | ≥ 5 km |
| Moc wejściowa | AC 220 V / 50 Hz |